tn_205692_12517dad06ca

До уваги споживачів! (виконано)

Повідомляємо, що працівниками дільниці водопровідної мережі, проводитимуться аварійно-відновлювальні роботи по вулиці Льва Толстого (в районі будинку №46, у зеленій зоні). Якщо виконання робіт без пониження тиску в системі виявиться неможливим, то на період їх проведення, доведеться понизити до мінімуму тиск подачі водопостачання з водозабору “Минай”.

В такому випадку, протягом виконання робіт, перебої водопостачання будуть по всій лівобережній частині міста (включаючи, у прилеглі населені пункти та населені пункти, що відносяться до Коритнянської сільради). Та, частково на правобережної частині міста обмеженій вулицями Митна – Собранецька – Єньківська (в тому числі, в районах вулиць, Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, І. Франка, Довженка, набережна Незалежності).

Роботи розпочнуться близько 11:00 та продовжуватимуться до завершення робіт. Водопостачання, у випадку перебоїв, буде відновлено одразу ж по їх завершенні.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Коментар до теми “До уваги споживачів! (виконано)

  1. На щастя, виконати основні роботи, які могли б потребувати призупинення водопостачання – вдалось, не відключаючи водопостачання.

    На данний момент, роботи ще повністю не завершено, але залишився лише незначний етап, який не потребує пониження тиску в системі. Тож, по суті, роботи можна вважати виконаними.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *