Viber-cut

Передавайте показники через Viber-bot

Шановні споживачі!

Як і обіцяли, в додаток до telegram-bot – “Водоканал м.Ужгород”, ми організували можливість передавати показники лічильників через Viber. Як і у Telegram, viber-bot – “Водоканал м.Ужгород”, додатково до передачі показників, дає можливість оперативно перевіряти стан рахунку.

Для реєстрації свого особового рахунку в viber-bot, шукайте його по назві “Водоканал м.Ужгород” або перейдіть за посиланням та дотримуйтесь інструкцій. Реєстрація вимагає знання номеру свого особового рахунку та перших трьох літер прізвища члена сім’ї, на якого зареєстровано рахунок.

Прохання до всіх бути свідомими та передавати актуальні показники. У випадку, якщо показники абонента не відповідатимуть дійсності,  можливість самостійно вносити показники буде блокуватись.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

6 коментарі до теми “Передавайте показники через Viber-bot

 1. Посилання не працюють. Покажіть QR-код для реєстрації.

  • Посилання – перевірені. Все працює нормально, ящо на пристрої встановлено Вайбер.

   Втім, якщо з якоїсь причини, у Вас не переходить по посиланню – можете легко знайти його у Вайбері через пошук, за ім’ям “Водоканал м.Ужгород“.

   • У меня тоже не работают ссылки, Вайбер и телеграмм установлен, это проблема вашего сайта

 2. Ніяк не можу вас знайти у вайбері, хочу передати показники і ніяк(

  • Доброго дня, шановна Оксана!
   Якщо не вдається знайти через пошук по імені “Водоканал м.Ужгород” (без лапок, звичайно), спробуйте перейти по посиланню, або через QR-код. І одне і друге можна знайти тут: http://voda.uz.ua/?p=15683

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *