scale_1200

Щодо перебоїв водопостачання в районі вулиці Гагаріна та Радванки (виконано)

Повідомляємо, що в зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на ділянці водогону в районі перехрестя вулиць Гагаріна та Проектна, довелось призупинити подачу водопостачання з НФС №2.

Через це, протягом виконання робіт, відчуватимуться перебої водопостачання в районі Радванки, “Промислової зони” та вулиці Гагаріна.

Водопостачання буде відновлено до звичайного режиму одразу ж по завершенні робіт.


З повагою, адміністрація КП “Водоканал м. Ужгород”

16 коментарі до теми “Щодо перебоїв водопостачання в районі вулиці Гагаріна та Радванки (виконано)

  1. Інтересно, чого води в компотному районі немає?? Ви там кожен тиждень зібралися нас відключати?? Не можна відноситися до людей нормально і не робити це постійно??

  2. А ви і надалі продовжуєте нас “радувати” своїми плановими/не плановими ремонтними роботами з точними данними стосовно початку їх виконання та “закічимо коли закінчимо”. Спасибі хоча б за таку стабільність.

  3. Добрый день. Чем объяснить отсутствие воды на Георгиева, 19 в Компотном районе? Объявлений на сайте не нахожу.

  4. Доброго дня. В с.Минай також відсутнє водопостачання. Це пов‘язане з даними роботами? І коли хоча б орієнтовочно можна очікувати на відновлення водопостачання? Дякую

    • Шановна Тетяна, так, на жаль, через вищевказані роботи довелось понизити до мінімуму також тиск подачі води з водозабору “Минай”. На даний момент, водопостачання вже відновлюють.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *