Stop_water01

Призупинення водопостачання в ніч з 20 на 21 травня (відновлено)

Повідомляємо, що у ніч з 20 на 21 травня будуть проводитись планові роботи по монтажу насосного обладнання та заміні запірної засувки на водозаборі “Минай”. Розпочати роботи планується близько 23:00.

В зв’язку з цим, на час проведення робіт, буде призупинено подачу водопостачання з водозабору “Минай” та НФС №2. В зв’язку з цим, тимчасово буде відсутнє водопостачання по всій лівобережній (в тому числі, у населених пунктах Коритнянської сільради) і, частково, правобережній (район вулиць, Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, І. Франка, Довженка, набережна Незалежності) частинах міста.

Подачу води буде відновлено одразу ж по виконанні робіт. Орієнтовний термін їх виконання – до 6:00.

Рекомендуємо забезпечити себе необхідним запасом води.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

34 коментарі до теми “Призупинення водопостачання в ніч з 20 на 21 травня (відновлено)

 1. Доброї ночі. Чому не можна попередити населення? Розіслати Sms з повідомленням про відключення чи на електронну пошту? Це вже не вперше! Жахливо працюєте!

  • Доброго ранку.
   Повідомлення про відключення було. Сайт, фейсбук, вайбер, телеграм. Це не враховуючи повідомлення пресс-служби міської ради, яка також його розповсюджує.

 2. Коли Вже проявиться вода???

  Ви написали що ремонтні роботи до 06:00! Вже 06:35! Де вода???

  За такі гроші, ви вже за@бали всіх своїм відключенням!!!

 3. Просьба сообщить время публикации данного объявления. Т.к. утром в 6.45 воды так и нет. Как людям на работу собираться.

 4. Надеюсь настанет время, когда за невыполнение вовремя работ вы будете платить миллионные штрафы Оставить утром без воды(  Информации было почти ноль.

 5. Доброго ранку!

  Подачу води – відновлено. Йде наповнення системи. По мірі її наповнення, водопостачання буде поступово відновлюватись. Найближчим часом, очікується повне відновлення водопостачання.

 6. 09.50 на вул. Капушанській 25 все ще немає води! Система буде напевно заповнятися до наступного ранку. Вже ви дістали!!!

 7. Добрий день, воду подали вранці близько восьмої. Зараз вже 13;20, вода все ще брудна, жовтого кольору, пропускали багато разів. Будь ласка, виправте ситуацію, тому що вода неналежної якості.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *