вода відключення

Тимчасове призупинення водопостачання 6 вересня, в зв’язку з ремонтними роботами (відновлено)

Повідомляємо, що у вівторок (6 вересня) працівники дільниці водопровідної мережі будуть проводити ремонтні роботи на ділянці водогону, який пролягає по вулиці Гранітній. Роботи планується розпочати близько 14:00.

На період проведення робіт, буде призупинена подача води з насосно-фільтрувальної станції №2 і водозабору “Минай”.

В зв’язку з цим, тимчасово, упродовж проведення робіт буде відсутнє водопостачання по всій лівобережній (в тому числі, в промисловій зоні та у населених пунктах Коритнянської сільради) і, частково, правобережній (район вулиць, Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, І.Франка, Довженка, набережна Незалежності) частинах міста.

Подачу води буде відновлено одразу ж по виконанні робіт. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

16 коментарі до теми “Тимчасове призупинення водопостачання 6 вересня, в зв’язку з ремонтними роботами (відновлено)

 1. Неужели нельзя уже сделать так,что если на радванке ремонт делают,то другая часть города не страдает???У нас самая дорогая вода,а получаем еженедельно проблемы с поставкой этой воды!

 2. А как насчёт указать конкретные сроки ремонта? А не “начнем в 14:00, а там как Б-г даст…”?

 3. Наш водоканал як завжди про нас думає! З такими розрахунком можливо зробити так а би частина міста перестала страдати від ваших (ямкових робіт)

 4. Уже не можливо!!!!!!КОЛИ ДАДУТЬ ВОДУ?????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!таке враження що ви просто знущаєтесь с людей.відчуваю що треба з цим щось робити!

 5. Станом на 16:30, подачу води з водозабору “Минай” – відновлено.

  Найближчим часом, тиск в системі відновиться до нормального рівня і водопостачання буде повністю відновлено у всіх районах.

  • на Осипенко НЕМАЄ води з УЧОРАШНЬОГО ДНЯ і досихпір не включили ( 17.20 на годинику)

  • З вечора 5 вересня води нема, вже 7-оме, а води нема. Найближчим часом це коли????

   • Доброго дня, шановна Наталія.
    Фраза “найближчим часом” відносилась до призупинення подачі води з водозабору “Минай” та НФС-ІІ.
    У Вашому будинку водопостачання було відсутнє з інших причин. На поточний час, зі сторони нашого підприємства, необхідні роботи виконані і подачу води відновлено.

 6. Это позорище. Постоянные перебои, постоянные аварии. Нигде в стране нет таких проблем с водоснабжением как у вас. Боюсь представить, что было бы если бы в город залетел подарок от “братушек” – сидели б вы до конца войны без воды.

 7. Жах. Води немає не з 14:00, а з 11:00!Й досі немає. Хочби були попередження на будинках коли відключають воду, як це робиться по нормальному в інших областях України. Щоб люди мали змогу закупити воду й на щось розраховувати.
  Так не робиться..
  Почніть будь-ласка нормально працювати.

 8. Извините пожалуйста, воды нету пол дня, приехали гости с дороги , поэтому скоро приедем к вам купаться😑🤭😁

 9. Доброго вечора. 21:45 тиск жахливий, вода майже не тече. Навіть насос не може підкачати. А колір води, це взагалі окрема тема. Воду намагались пропускати на протязі 2 годин, але краще не стало. Хто буде компенсувати просто злиту в каналізацію воду після ваших ремонтних робіт? Коли відновиться нормальна якість води і тиск?

 10. Доброго вечора. По вул.Комендаря витік води з-під асфальту (на проїзний частині дороги)

  • Доброго ранку. Якщо мова про 47-й будинок, то туди направлено бригаду.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *