ремонтні роботи місяць головна

Статистика роботи КП «Водоканал м. Ужгород» за вересень

Щодня ми працюємо над забезпеченням стабільного водопостачання та водовідведення Ужгорода. По всьому місту наші аварійні бригади усувають пориви і витоки, а також ліквідують затори каналізації.

В той же час працівники Центра обслуговування споживачів продовжують надавати абонентам консультації через наші різноманітні дистанційні сервіси, а також на особистому прийомі.

До вашої уваги статистика роботи КП «Водоканал м. Ужгород» за вересень:

В Ужгороді випала рекордна кількість опадів протягом останніх 30 років – підтопило низку вулиць, оскільки зливова каналізація не справилася із такою кількістю води. Тому у наших працівників було дуже багато роботи на каналізаційних мережах.

Крім термінових (аварійних) викликів, ми працюємо з прочищення каналізації і в плановому порядку юридичним та фізичним особам за договорами сервісного обслуговування. За цей місяці ми здійснили 28 робіт по усуненню пошкоджень та прочищення засмічень на каналізаційних мережах які знаходяться на балансі наших абонентів.

Також для запобігання травматизму людей, дорожнім і комунальним аваріям працівники КП «Водоканал м. Ужгород» проводять планові обстеження оглядових колодязів та їх заміну на нові. За вересень у різних частинах міста було встановлено 20 нових люків (9 на водопровідних мережах та 11 на каналізаційних).

Підприємство робить все можливе для підтримання обладнання у технічно-справному стані для забезпечення безаварійної роботи системи водопостачання та водовідведення. Працівники водоканалу постійно проводять вчасну ревізію устаткування та здійснюють профілактичні огляди обладнання станцій. Тому в ході підготовки до осінньо-зимового періоду було завершено капітальний ремонт покрівлі на насосно-фільтрувальної станції НФС-1 що забезпечить захист станції від всіх атмосферних впливів.

У серпні з метою підвищення надійності системи водопостачання було виконало заміну аварійної ділянки трубопроводу, що прокладений наземно по конструкції транспортного мосту. Роботи були виконані швидко і ми вклались у заплановані терміни. Паралельно з цим працівники водоканалу замінили засувки на цій ділянці, що надає додаткове енергозбереження та можливість локально відключати воду при аварійних ситуаціях.

Також було придбано насосне обладнання HYDRO-VACUUM для КНС-4, за кошти інвестиційної складової тарифу на послуги Водоканалу. Це дозволить запобігти виникненню аварійних ситуацій на станції та передчасному зносу запірної арматури та трубопроводів.

Наші фахівці контролюють якість питної води на всіх етапах водопідготоки. Вони постійно відбирають проби та проводять аналізи, тільки за вересень було зроблено 289 хімічних та 316 бактеріологічних аналізів за відібраними пробами питної води по всьому місту. Жодних відхилень за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками у водопровідній воді не виявлено, якість води відповідає чинним Державним санітарним правилам і нормам ДСанПіН.

Всі процеси з водопідготовки здійснюються в установленому порядку, всі водопровідні споруди працюють в штатному режимі.

Працюємо на комунальному фронті заради комфорту ужгородців та наближення перемоги! Слава Україні!


Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *