вода відключення

Тимчасове призупинення водопостачання з 21:00 в зв’язку з ремонтними роботами (відновлено)

Повідомляємо, що сьогодні ввечері, з 21:00, будуть проводитись регламентні ремонтні роботи по монтажу запірної арматури на водогоні, що проходить по вулиці Чубинського (Бородіна). В зв’язку з цим, на період виконання робіт, буде тимчасово призупинено подачу водопостачання з водозабору “Минай” та насосно-фільтрувальної станції №2.

Тимчасова відсутність водопостачання відчуватиметься по всій лівобережній (в тому числі, у населених пунктах Коритнянської сільради), і, частково, правобережній (район вулиць, Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, І.Франка, Довженка, набережна Незалежності) частинах міста.

Подачу води буде відновлено одразу ж по виконанні робіт.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

12 коментарі до теми “Тимчасове призупинення водопостачання з 21:00 в зв’язку з ремонтними роботами (відновлено)

 1. З 21ї побачила, а до коли? Вкажіть, будьласка, прогнозований час. Мені скільки води запасати? На годину? На добу? На тиждень? Чи вже скважину бурити, бо о 21ї вимкнуть назавжди?

 2. Написали з 21, а виключили воду після 18. То як розуміти?

 3. доброго вечора

  Підкажіть, якщо це регламенті роботи то скільки по регламенту часу вони займають?

   

 4. Це спеціально було задумано в самий жаркий день вечером воду виключити?

 5. Ото треба ввечері виконувати, коли люди після спекотного дня хочуть прийняти душ, приготувати…

 6. Так воду включіть. Людям на роботу збиратися. Діти маленькі. У вас совісті ні грама нема.

 7. А це нормально що вже більше години тече кокакола замість води?😂😂😂

 8. Згідно ст 9.3.5 наказу N30 Державного комітету України по ЖКГ від 05.07.95 проведення планово-попереджувального ремонту, дезинфекції або приєднання до діючої мережі нових трубопроводів або домових вводів повинно проводитись з попереднім інформуванням споживачів про час і ТРИВАЛІСТЬ відключення.

  Згідно ст. 50 Постанови N690 КМУ від 05.07.2019, Виконавець (тобто постачальник) зобов’язаний забезпечувати своєчасність надання, БЕЗПЕРЕРВНІСТЬ і відповідну якість послуги згідно із законодавством…

  ст.51 “У разі застосування планової перерви … повідомити не пізніше як за 10 робочих днів. У повідомленні НЕОБХІДНО ЗАЗНАЧИТИ причину та СТРОК ПЕРЕРВИ В НАДАННІ ВІДПОВІДНИХ ПОСЛУГ!”

  Навіть про аварійні ситуації ч.2. ст. 51 передбачає повідомлення про ТЕРМІН відсутності водопостачання!

  Виконуйте законодавство!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *