DSC09558

Тимчасове вимушене призупинення ПНС “Юність”, в зв’язку з пошкодженням електричного кабелю (виконано)

Сьогодні (14 липня) вночі, близько 3:00, виникла аварійна ситуація на ПНС “Юність”, а саме – пошкодився електричний силовий кабель, який живить її системи. В зв’язку з чим, перебої водопостачання можуть відчуватись в районі вулиць Минайської, Заньковецької (початок вулиці), Станційної, Джамбула, 8 Березня (будинок №20), Залізнична (будинок №4/22) та проспекту Свободи (від перехрестя з Минайською та в сторону з/д вокзалу), які обслуговуються даною ПНС.

Наші ремонтні бригади працюють над ліквідацією даної аварії. Як тільки проблема буде усунена, водопостачання буде відновлено в повному обсязі.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгорода»

12 коментарі до теми “Тимчасове вимушене призупинення ПНС “Юність”, в зв’язку з пошкодженням електричного кабелю (виконано)

 1. Тільки чомусь ви кажете дзвонити в енерго, а вони кажуть що в них все нормально і це у вас проблеми. Ви гарно перекидуете друг на друга проблеми. Коли приблизно хоча б вода буде?

  • Шановна Поліна, ми й не казали що проблема зі сторони обленерго. Електричний кабель, про який йде мова, знаходиться на балансі нашого підприємства і над усуненням проблеми працюють наші спеціалісти з відповідної бригади.
   Нажаль, на даний момент, ми не можемо сказати, коли проблема буде ліквідована.

 2. Над ліквідацією аварійної ситуації з електричним силовим кабелем, працює відповідна бригада нашого підприємства. Нажаль, на даний момент, ми не можемо сказати, коли проблема буде усунена.

 3. У Вас взагалі є спеціалісти енергетики? Чому не викликаєте бригаду Обленерго, які це зроблять за годину?

   

 4. Станом на 14:30, водопостачання із ПНС “Юність” – відновлено.

  Роботи по ліквідації аварії на електричному кабелі – завершені.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *