slider_indications_04

Інформація щодо проведення державної повірки лічильників

Шановні споживачі!

Нагадуємо, що згідно з п. 2 ст. 8 Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність”, засоби вимірювальної техніки дозволяється застосовувати лише за умови, якщо вони пройшли державну повірку. Міжповірочний експлуатаційний термін засобів обліку водопостачання та водовідведення становить 4 роки.

Повідомляємо, що проведення державної повірки відепер можна буде здійснити без незручностей, зумовлених необхідністю демонтажу лічильника. Це стало можливим завдяки укладенню договору з відокремленим підрозділом «Повірочна лабораторія» ТОВ «Рівнестандарт». Спеціалісти цього підприємства проводять державну повірку крильчатстих лічильників діаметром 10-20 мм на місці експлуатації, без їх демонтажу.

Отримати інформацію та здійснити запис для проведення державної повірки можна за телефоном: 050 500 00 24.

Пакет документів, які уповноважують «Повірочну лабораторію» ТОВ «Рівнестандарт» на проведення державної повірки лічильників води:

З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгорода»

Коментар до теми “Інформація щодо проведення державної повірки лічильників

  1. Отримали послугу (без демонтажу) – респект, все заняло 14 хв. і нікуди не треба ходити. Чули раніше у Львові за Рівнестандарт, добре, що і в нас почали працювати. Водоканал молодці, що запропонували людям сучасну альтернативу по повірці лічильників.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *