slider_indications_04

Інформація щодо проведення державної повірки лічильників

Шановні споживачі!

Нагадуємо, що згідно з п. 2 ст. 8 Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність”, засоби вимірювальної техніки дозволяється застосовувати лише за умови, якщо вони пройшли державну повірку. Міжповірочний експлуатаційний термін засобів обліку водопостачання та водовідведення становить 4 роки.

Повідомляємо, що проведення державної повірки відепер можна буде здійснити без незручностей, зумовлених необхідністю демонтажу лічильника. Це стало можливим завдяки укладенню договору з відокремленим підрозділом «Повірочна лабораторія» ТОВ «Рівнестандарт». Спеціалісти цього підприємства проводять державну повірку крильчатстих лічильників діаметром 10-20 мм на місці експлуатації, без їх демонтажу.

Отримати інформацію та здійснити запис для проведення державної повірки можна за телефоном: 050 500 00 24.

Пакет документів, які уповноважують «Повірочну лабораторію» ТОВ «Рівнестандарт» на проведення державної повірки лічильників води:

З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгорода»

16 коментарі до теми “Інформація щодо проведення державної повірки лічильників

 1. Отримали послугу (без демонтажу) – респект, все заняло 14 хв. і нікуди не треба ходити. Чули раніше у Львові за Рівнестандарт, добре, що і в нас почали працювати. Водоканал молодці, що запропонували людям сучасну альтернативу по повірці лічильників.

   • Чудова послуга повірка без демонтажу від Рівнестандарт. Зручно, недорого, документи за пару днів самостійно надійшли у водоканал. Раджу!

  • Доброго дня, шановна Людмила!
   Вартість державної повірки, яку виконує ТОВ “Рівнестандарт” – регулюється ними. Тож це питання варто задавати їм. Втім, згідно останньої інформації, вартість складала близько 350-400 грн.
   Окрім ТОВ “Рівнестандарт”, зробити державну повірку можна в повірочній лабораторії нашого підприєиства – http://voda.uz.ua/?page_id=1441

   • для інформації. вартість   нового 375 UAH (/epicentrk.ua/ua/shop/schetchik-vody-lk-15kht.html?ssh=roas&gclid=EAIaIQobChMI7fiWy4Ky7gIVF57VCh2W-wSdEAYYASABEgIJivD_BwE)

 2. Доброго дня, Договір з “Рівнестандарт” до 31.01.2021р. Чи пролонговано Договір, і чи буде повірка дійсна, якщо її проведуть в л.тому 2021р.?

 3. Замовляв послугу повірки лічильника без демонтажу у представництва Рівнестандарт в місті Ужгород у квартирі, будинку батьків і на фірмі.  Задоволений якістю їхніх послуг. Все чітко по телефоні пояснили, представник приїхав у визначений час, охайний, акуратно все зробив, гарно дав відповіді на питання, за декілька хвилин все зробив, документи фірма надала за декілька днів. В розрахунку, щоб знати що ваш лічильник не перекручує – то послуга взагалі не дорога. Рекомендую всім товаришам саме так провіряти лічильник, частина з них провірили лічильник на автомийці досрочно і теж задоволені.

 4. Користувалися послугою повірки лічильників від Рівнестандарт,дуже задоволені.Зробили швидко і якісно повірку,після чого самостійно передали данні у Водоканал,що дуже зручно!
  Всім рекомендую до замовлення!

 5. Директору Водоканалу м. Ужгород
  П .Карташову Миколі Михайловичу
  88000, м. Ужгород, вул.. Митна, 1
   Бобонич Петро Петрович
  88015,
  м. Ужгород, вул. Капушанська, 149, кв. 9
                              
  З  А  Я  В  А
   
  Мною, Бобонич Петром Петровичем, отримано повідомлення, щодо чергової повірки лічильників в моїй квартирі № 9 по вул.. Капушанській, 149.
  Мені відома Постанова Верховного суду України від 15.07.2019 року у справі № 235/499/17, згідно якої проведення періодичної повірки, обслуговування і ремонту квартирних засобів обліку води, що були власністю фізичних осіб, результати вимірювань яких використовують для здійснення розрахунків за спожиту для побутових поьреб воду, мають здійснюватися за рахунок суб’єктів господарювання, що надають послуги з водопостачання.
  Згідно Постанови Верховного суду від 15.07.2019 року у справі № 235/499/17 Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» є нечинним.
  У зв’язку з цим прошу Вас направити до мене відповідних працівників для проведення періодичної повірки двох лічильників, які є в кухні та туалеті.
  Ваше повідомлення, щодо нарахування по встановленій нормі споживання води (з розрахунку 8 м.куб води на кожну особу по ціні 38,84 грн. за 1 м куб.) я вважаю шантажем.
  Одночасно повідомляю, що у вказаній квартирі № 9 по вул. Капушанській 149 проживаю я один, оскільки 30 березня 12021 року померла моя дружина Бобонич Ганна Василівна.
  Повідомлення про повірку прошу узгодити по тел.. 050 555 000 2.
   
                                                                                Бобонич П.П.

  • Доброго дня, шановний Петро Петрович!

   Вирізка з інформації щодо повірки лічильників (http://voda.uz.ua/?page_id=1441):

   “з грудня 2017 року повірка та ремонт засобів обліку води, які знаходяться у власності фізичних осіб, здійснюється за кошти споживачів.

   Рішення Верховного Суду України від 15.07.2019 по справі № 235/499/17

   Споживачі часто запитують про рішення суду, згідно з яким повірка квартирних лічильників води повинна проводитися за рахунок надавача послуги з водопостачання.

   Рішення суду виходило з законодавства, що діяло на момент виникнення предмета спору, тобто до набрання чинності Закону про комерційний облік, коли повірка квартирних лічильників води була закладена в тариф.”

   З огляду на вищезазначене, Ваша заява безпідставна. Але її все-одно перенаправлено до директора, на електронну пошту kanc.uz.voda@gmail.com.

  • Супер. Підтримую Вас. За 15 хвилин 250 грн. за один лічильник і документ видають на протязі 10 робочих днів. Шарашкина контора.

  • Доброго дня.
   В початку року, договір з підприємством було продовжено до 2025 року.
   Щодо діяльності самого підприємства – звертайтесь до його представників, за вказаним у публікації телефоном.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *