image-0-02-01-f36e45914b40e9baf1001253057d037728954f1b68c98456e1a7eb176984f4c0-v

Про відключення Минайського водозабору 21 вересня

Шановні мешканці міста Ужгорода та Ужгородського району!

Нагадуємо Вам що, протягом 2-3 вересня, проводились роботи по ліквідації аварійної ситуації на каналізаційному колекторі, в районі провулка Соляного. В ході робіт, виявилось, що відновити пошкоджену ділянку колектора технічно неможливо. Замість неробочої ділянки, було змонтовано тимчасову, аварійну лінію колектора. Про хід цих робіт ми Вас інформували, на нашому сайті.

На даний час, завершується перший етап робіт по прокладенню нової лінії каналізаційного колектора, довжиною понад 70 м та діаметром 800 мм, з винесенням його за межі приватної забудови та облаштуванням каналізаційних колодязів.

Фотографії з місця робіт

В зв’язку з неможливістю проведення робіт по переключенню старого колектора на нову лінію, при одночасній подачі водопостачання, яке зумовлює постійний притік нечистот, що стікають в каналізацію – ми вимушені з 20:00 середи (21 вересня) та до завершення робіт, припинити водопостачання з Минайського водозабору.

Без водопостачання залишиться: лівобережна (в тому числі, прилеглі населені пункти та населені пункти, що відносяться до Коритнянської сільської ради) та, частково, правобережна частина міста (район вулиць Митна, Собранецька, Загорська, Єньківська, Гвардійська, Івана Франка, Щедріна, Довженка, набережна Незалежності).

Інформація щодо ходу робіт та терміну відновлення водопостачання буде оприлюднена додатково, в четверг (22 вересня).

Прохання до всіх, зробити необхідний запас води!

Зауважуємо, що:

• з відновленням водопостачання, по-можливості, пропускати воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення;
• не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгорода»

98 коментарі до теми “Про відключення Минайського водозабору 21 вересня

  • Шановна Мар’яна, заздалегiдь важко спрогнозувати точно термiн робiт, але протягом четверга водопостачання буде вiдновлено.

    • Шановна Таня, неодноразово вказувалось, що водопостачання відновиться по завершенню робіт. А вони, нажаль, ще продовжуються.

     • Улица Жемайте-воды нет. Может помочь кому из руководителей надо? Или спросить как у них дома с водой?

 1. Доброго дня.

  А чому не виконувати ці роботи у суботу та/або неділю, як минулого разу ?

  Людям потрібно на роботу, дітям у школу і садок, яким чином і в яких кількостях та

  ємностях сім”ї, для прикладу з двох дорослих та двох дітей, потрібно запастися водою, щоб відправити в навчальні заклади вмитих вранці дітей та й вмитися самим ?

   

   

  • Доброго дня, Ярослав.
   Коли роботи проводились у суботу, претензії були ті ж самі: “Чому не виконувати тці роботи по буднях, коли люди на роботі, а не займаються запланованими на вихідні справами?”. Тобто, в будь-якому випадку, будуть незадоволені.
   А роботи, тим не менш, необхідно завершити якомога швидше, щоб забезпечити нормальний відвід каналізаційних стоків, які наразі (в даній ділянці) відводяться через прокладений в обхід неробочої ділянки аварійний колектор, який не може забезпечити необхідної пропускної спроможності.

   • Як ремонтують воду ,виключать коли всі люди приходять з роботи додому або на вихідні так само і включають бозна коли,запасайтеся водою а на скільки не знаєш ,йди хоть дітей і сама мийся на ріці  .
    Як світло ремонтують ,зранку коли люди на роботі і вже в 16:00-17:00 включають.Водоконалу скоро хтось по голові настучить …

    • Шановний Василь, на щастя працівників ПАТ “Закарпаттяобленерго”, їм немає необхідності чекати по півдоби, поки система спорожниться до рівня при якому можливе проведення робіт.
     У нас, нажаль, умови роботи дещо інші.

 2. А можна поцікавитися чому вже нема води на вул. Добролюбова? У нас уже наступило 20:00? Яким чином я маю встигнути зробити всі справи, приготувати їсти і запасти воду, якщо ви вже її відключили? Ви реально знущаєтеся?!!!!!!!!!!!!!!!

  • Шановна Мар’яна, перебої водопостачання на вулиці Добролюбова скорше за все, пов’язані з проведенням аварійно-ремонтних робіт на перехресті вулиць Закарпатської та Гвардійської. В такому випадку – це не надовго.

   • Дякую за інформацію. Будемо надіятися, що не надового. Тому що я вже почуваю себе Супергероєм – встигни вмитися, піти на роботу, накормити сім’ю, прибрати у квартирі між відключеннями води.

   • У мене таке ж запитання: як запастися водою до 20 години, якщо її вже немає (проспект Свободи)??? Я маю сидіти і безперервно дивитися на кран, щоб встигнути хоч щось набрати??? Я довго мовчала і не писала коментарі, але це вже занадто!!! За ті гроші, що ми платимо, ми маєте надавати згідно договору “послуги належної якості”, в іншому випадку ви маєте зменшувати оплату за ті послуги, які не відповідають умовам договору!!!

 3. Доброго дня. У такому випадку вода на вул. Щедріна відсутня з тієї ж причини, що і на вул. Добролюбова? І ненадовго – це на скільки?

  • дайте, будь ласка. воду скоріше до 22,. а то 2е суток без води – всю середу и весь четверг! будь ласка ,  ответьте!

 4. Доброго дня! На проспекті Свободи теж воду вже відключили. Це з чим пов’язано? І чи до восьмої вечора можливо буде зробити запас води?

 5. Вже сил нема терпіти оці відключення! Скажіть, чому вже нема води на вул. Грушевського? У Водоканала вже вечір 20:00 год.?!!

 6. Доброго дня.

  Чому не можна запезпечити інформування мешканців міста за декілька днів наперед про заплановані роботи методом оголошень у підїздах.Не всі користуються інтернетом. А ті хто користується не обов’язково свій день повинні розпочинати з відвідування сайту водоканалу,щоб поцікавитись , чи не запланував водоканал випадково ремонтні роботи та  відключення води на декілька діб?

  Дякую.

 7. Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чому уже нема води на вулиці Грушевського? Ми ще не встигли запастись водою.

 8. Уже час нет воды на Славянской набережной. Вы что, издеваетесь???? Правая рука не знает, что делает левая??? Написали с 20.00!!!! Какого черта нет воды с 11????

 9. Доброго ранку. А чому не можна проводити роботи вночі. І чому ви написали що воду вимкнуть 21.09.2016 о 20-00, а її вже немає

 10. Ми прочитали ваше повідомлення про те, що відключати будуть після 20.00. Планували запастися після обіду. Але на Можайського, 5 вже з 11.00 нема води. Чому так?

 11. Скажіть, чому вже в місті нема води? На вул. Грушевського вже півтори години нема води! Чи вже вечір 20 год.? Як люди можуть запаси води зробити і все собі спланувати, якщо водоканал офіційно заявляє одне, а насправді робить зовсім по-іншому?!! Сил нема вже це терпіти!!!

 12. Яка причина відсутності водопостачання на вул.Грушевського? І чи буде ще вода сьогодні щоб була можливість запастися? Користуючись нагодою підкажіть робочий номер телефону водоканалу і його графік роботи?

 13. А почему нет воды с утра на ул. Заньковецкой??? Вы реально издеваетесь! Когда мне набирать воду, если ее уже нету. У меня двое маленьких детей. Имейте совесть, включите воду, как запланировано до 20:00.

   

 14. Доброго дня, всім!

  Водопостачання було тимчасово призупинено з 11:00, в зв’язку з аварійною ситуацією на водогоні діаметром 500мм, в районі перехрестя вулиць Закарпатської та Гвардійської. Нажаль, усунути аварію без призупинення водопостачання виявилось неможливо.

  Наразі, станом на 13:00 – водопостачання відновлено.

  Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

 15. На рахунок відключення: сьогодні в 20:00 відключите, а завтра ( в четвер) відновите 100% ?

  Не буде ситуації, що води не буде довше?

  • Шановна Світлана, додаткову інформацію щодо ходу робіт та терміну відновлення водопостачання ми оприлюднимо завтра (в четверг). Багато чого, залежатиме від швидкості спустошення каналізаційної мережі.

   • водный канал не вам ли знать,что какнализация неспустошится никогда, ср…..ть люди не перестанут  и это не зависит от того есть в кране вода или ее нету.почему в унгваре нету так званных буферных емкостей.какие можна использовать на время и использовать их только при подобных авариях.благо в унгваре есть горы на каких можна их разместить,а сам ужгород есть в долине вот и стройте их.зациркулировав их с водозабором из канала.можна пойти еще проще ночью когда электрика дешевле,закачивать те емкости насосами,а днем просто выпускать ее в сети.ну на это вы вряд-ли пойдете тариф братки тариф.на улице за бывшим машзаводом давно озеро с водой из сети чистейшей водой заметте а водному каналу по барабану.если говорить проще глубоко по барабану.бо озерцо то уже года 3 там

 16. Декілька місяців підряд ви ЩОТИЖДНЯ!!! відлючали раптово воду(і це лише в моєму районі) На численні і обгрунтовні звернення людей ви відповідаєте відмовками, ніби ситуація нормальна, роботи ведуться і т. д… Роботи ведуться постійно, а якість водопостачання лише погіршується – ви вже почали відключати воду по декілька разів на тиждень. Що далі? Раптові відключення щодня???

  Тому звертаюся до споживачів, якщо ви хочете щоб це знущання припинилося, ПИШІТЬ СКАРГИ на Водоканал, звертайтеся в міськраду, захист прав споживачів і робіть це офіційно і фіксуйте на папері. Бо ці коментарі, як бачите, ні до чого не приведуть. Не будьте байдужими! Ми самі дозволили вилізти собі на голову!

 17. Доброї ночі. Скажіть будь ласка, як мені правильно в рахувати збитки нанесеі “водоканалом” шляхом відключення водопостачання? Я відкрив свою справу не для того, щоб кілька днів в місяці виправдовуватись перед клієнтами чому я не можу надати їм послуги. Хто мені компенсує втрачених клієнтів?

  • Доброго дня, Артуре! Це називається форс-мажор. Але можете спиратись на досвід роботи з електриками, напевно він у Вас є, – вони відключають набагато частіше.

   • Шановний Водоканал, а чого ви хамите людині? Якщо когось буде цікавити робота електриків, їх і спитають. А вас питають про ваше господарство, за яке ви несете відповідальність.

   • Протягом 2-х місяців електроенергію не відключали жодного разу!

    В той самий час, як ви, відключаєте воду 1-2 рази на тиждень вже третій місяць поспіль! І це лише в моєму районі(Закарпатська).

    • Ваше ствердження не відповідає дійсності. Таких частих відключень водопостачання, тим більше, в окремому районі не було. Крім того, в окремих випадках, водопостачання призупинялось, як раз, в зв’язку з роботами працівників ПАТ “Закарпаттяобленерго”.

     • Ви можете надати письмову офіційну довіку про відключення води по вул. Закарпатській за останні 3 місяці?

      І якщо виходить, що я брешу, то хай мешканці цієї вулиці заперечать про щотиждневі відключення!

      Воду відключали ЩОТИЖДНЯ протягом 3- х місяців!

     • З приводу надання офіційних довідок з приводу будь-яких питань, Вам слід звертатись безпосередньо до керівництва КП “Водоканал м.Ужгорода”.

  • Шановний Артур(а також інші споживачі яким Водоканал виліз на голову)! Мій коментар зі зразком скарги було нагло видалено. Тому, якщо вам потрібен зразок скарг і позовів до віповідних контролюючих органів, звертайтеся до мене на пошту vberynets@gmail.com . Чим більше буде на них скарг, тим краще! Також звертайтеся за допомогою до юристів, виграти справу досить реально. Головне розпочати.

   • Шановний Володимир, в даній темі йде обговорення ситуації по ходу робіт та терміну відновлення водопостачання, Ваш коментар з текстом, який не відноситься до обговорюваної теми та займає цілу сторінку, тут недоречний.

    • Судячи з коментарів, дуже доречний! Люди, на справді, звертаються до вас за поясненнями і допомогою, а виходить що вже 3-тій місяць переливають з пустого в порожнє! Тому, добре булоб, щоб кожен, хто потерпає від вашого недбальства, грамотно поскаржився на вас у відповідні органи. А вже з ними, я думаю, ваші відмовки не подіють. Прийдеться, або почати належно виконувати свою роботу, або виплачувати численні відшкодування!

     А ви мені дайте відповідь на одне просте запитання: чи ви спроможні хоча б тиждень давати воду без перебоїв? Чи це для вас непосильна задача?

     • Нажаль, стан водопровідних та каналізаційних мереж у нашому місті такий, що час від часу виникають аварійні ситуації. Ми їх не плануємо, але зобов’язані на них реагувати. Якщо роботи по ліквідації аварії вимагють пониження тиску в системі – ми ВИМУШЕНІ призупиняти водопостачання.

  • Інформація щодо ходу робіт та терміну відновлення водопостачання буде оприлюднена протягом дня.

  • Шановна Інна, це напряму залежатиме від того, як будуть просуватись роботи. На даний момент, ніякої конкретики, з приводу цього, ми не маємо.

  • Уважаемая Катя, отключения водоснабжения – это вынужденные меры, к которым приходится прибегать, для проведения определенных работ. Детские садики, школы, медицинские учреждения, МЧС и т.п., в таких случаях оповещаются отдельно.

  • Для того щоб реагувала санстанція, потрібно звертатися письмово зі скаргами, в яких обгрунтовано висловлюються претензії! Тому, пишіть скарги в Захист прав споживачів, міськраду і прокуратуру. Чим більше буде таких зверненнь, тим краще!

 18. Коли сьогодні включать воду?включіть хоть на годинку.В мене ні каплі води.Я незнала шо відключать ви хоть би за пару днів до цього оголошееня вивісили.

  • Шановна Мар’яна, інформація щодо ходу робіт та терміну відновлення водопостачання буде оприлюднюватись протягом дня.
   А повідомляти про відключення почали ще з вівторка.

 19. Люди, чего вы еще подбираете слова? Уроды они! Этот коммент сразу же будет удален, зато пусть прочитают себе.

  Воду отключают постоянно и по всему городу.

  • Пишите на них жалобы в горсовет, защиту прав потребителя и прокуратуру! Я так и сделаю, но чем больше будет жалоб, тем лучше!

 20. Здравстуйте!На  проулке Шевченка вода будет сегодня?И почему не оповестили заранее???Обычно возле подезда вешают обявление а здесь ничего просто отключили и всё.Ставите людей перед фактом и не несете никакой ответственности.

  • Уважаемая Оля, ну как же не оповестили, если Вы пишете свой комментарий статье, которая и является оповещением. Кроме того, она была передана для распространения и в других средствах массовой информации, для наиболее широкого ее распространения.

  • Вибачте, але ми не можемо під кожним коментарем лишати одні й ті ж відповіді. Для цього на сайті з’являються статті з обновленою інформацію. Дивіться тут: http://voda.uz.ua/?p=4839

   • Вы не отвечаете прямо ни на один вопрос,это выглядит так:когда сможем тогда и сделаем,а подключить больше людей никак.За что мы платим деньги тогда?Если бы вы поступали так в других странах таких например как та же Чехия то это вам обошлось бы очень дорого тогда вы соблюдали бы всё.Потому что там если за месяц три дня не было воды то 50% оплаты жильцы дома не платят,если больше 5-ти дней в месяц то не получает водоканал ничего.Там могут максимум на три -четыре часа отключить за несколько месяцев.(собственный опыт)так как имею там квартиру.Цены подняли а всё остальное как было так и есть.Вам люди задают вопросы когда будет вода,вы должны соблюдать хоть какие то правила а не отмахиваться.

     • Люди платят за воду,а то что годами никто не делает так это проблемы не народа и по ценам почти одинаково уже что здесь что там.Просто там следят за этим а здесь к сожалению всем по барабану.Всем роботам бывает установлен срок завершения,а у вас его нету.

     • Уважаемая Оля, к сожалению, Вы не совсем правы. В Чехии при вступлении в Евросоюз были направлены на модернизацию водопроводных сетей огромные инвестиции. В Украине этого нет, поэтому сравнение некорректно.

    • Уважаемая Оля! Настоятельно прошу вас обращаться с жалобами на Водоканал в горсовет, защиту прав потребителя, прокуратуру в письменном виде и с ссылками на нарушеня законов и нормативов. Чем больше будет таких жалоб, тем вероятнее что их привлекут к ответственности и заставят работать.

     • Приглашаем Вас сегодня ночью присоединиться к бригаде Водоканала и заставлять их работать лично

 21. Вы можете просто ответь сегодня будет вода или нет?И сколько лет нужно не ремонтировать ничего что бы довести всё до такого состояния как на вашем фото???Куда тогда идут деньги за воду??

  • На этот вопрос уже отвечали в комментариях: “В статті http://voda.uz.ua/?p=4839 написано, що “Роботи планується проводитись безперервно, до їх завершення та можливості відновлення водопостачання, в тому числі і вночі, для чого ділянка місця робіт забезпечена автономним освітленням.” Це означає, що до ночі води не буде”.

   Деньги покрывают только текущие затраты на её подъём и очистку. Учитывая, что наши люди считают, что вода – это такой товар, за который платить не нужно априори, то даже текущие затраты не покрываются.

   • Платить нужно за всё,просто это всё надо просчитывать что бы не было абсурдных ситуаций.К примеру у нас в доме никакого объявления не было,если по правде сказать то контролера водоканала я видела три раза за год,газовщики приходят регулярно раз в месяц а от вас никого.Даже платёжки и те путают постоянно,возле почтовых ящиков засунут всю пачку и то несколько раз чужие из соседнего дома,что приходить по нескольким домам ходить и искать свой,всё лето так.Просто нужно серьезнее относится к вашей работе.

    • Назовите адрес, чтобы мы могли принять меры к нерадивым контролёрам.
     Чаще, чем раз в квартал, мы и не снимаем контрольные показания – у нас нехватка персонала.

     • Боже мой, при таких тарифах (выше, чем в Киеве),  “нехватка персоналу”!!! Куда же идут бешеные деньги плательщиков Ваших “послуг”?

     • Если коротко и по сути: на оплату электроэнергии по “бешенным” тарифам и очистительных средств по “бешенным” ценам.

 22. На улице Тихого воду отключили 21.09 еще УТРОМ в 10.30, хотя предупреждал водоканал, что отключение будет вечером в 20.00. А перед этим днем воду отключали 20.09 с утра на пару часов, 19.09 и 17.09 утром на часок, потом в обед на часок и т.д. Чего вы там играетесь?

 23. Напишіть адреси та час роботи тимчасових пунктів забезпечення людей водою (питною та технічною) в м. Ужгород на період відсутності водопостачання.

 24. Про попередження щодо ремонтних робіт і тимчасового відключення води перший раз ви подбали, про розповсюдження інформації у двох останніх випадках ви вже не сильно парились. Виявляється що сайт водоканалу треба моніторити щоранку? Як людина на момент відсутності у місті, наприклад, може набрати води? Чому ваше підприємство в такому випадку не повідомляє, де її можна набрати в межах міста? Чому ви не організуєте машини з водою по районах, хай навіть не питною, для мінімальних побутових потреб? Місто практично паралізовано.

 25. Когда будет вода? В нормальных городах про отключение воды предупреждают заблаговременно, вывешивая объявления на подъездах. Слабо такой опыт перенять, уроды. Сами то запаслись водой!!!

 26. Напишите, где в это время можно набрать воду (проживаю на Минайской) или только купить можно, даже для бытовых нужд. Я тогда чеки за воду за эти дни предоставлю вам для перерасчета.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *