41602555_700405983649745_5671194282153738240_n

До уваги водіїв!

Повідомляємо, що протягом дня, працівниками дільниці водопровідної мережі, проводитимуться аварійно відновлювальні роботи по вулиці Підгірній (в районі будинку №29) та в районі перехрестя вулиць Міксата і 8 Березня (поруч із кафе “Фантазія”).

В зв’язку з цим, тимчасово, протягом виконання робіт, можливі ускладнення автомобільного руху на ділянках їх проведення.

Прохання до водіїв, бути уважними проїжджаючи повз огороджуючі знаки.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

6 коментарі до теми “До уваги водіїв!

 1. дебіли включіть воду, не дістало ще кожен день воду відключати? ззаді нашого будинку проводились ремонтні роботи, все розісрали і втекли. Кому потрібні ваші дебільні бомжацькі ремонтні роботи???

  • Ви би хоч писали де ці роботи проводились…

   А потрібні вони, в тому числі, Вам. По-перше, щоб район не залило водою. По-друге, щоб не падав тиск у системі. По-третє, щоб і так не дешева питна вода не розтікалась за межі водопровідної системи.

 2. На жаль, для виконання робіт в районі перехрестя вулиць Міксата та 8 Березня, довелось на короткий час понизити тиск подачі води з водозабору “Минай”. В зв’язку з чим відчувались перебої водопостачання.

  Роботи оперативно виконали і водопостачання відновили.

 3. Чому постійно до обіду на Заньковецькій, 77 нема води? Скільки можна????? Що це за поломки постійно, чому , навіть сьогодні у вихідний день води нема??? І трубку в диспетчерській так поставили,щоб люди не додзвонилися. Скажіть, вам треба, щоб люди зібралися перед Водоканалом? ЯК не стидно так постійно підводити населення,в інших містах такого нема.

  • Доброго ранку, шановна Крістіна!

   Нарахунок “постійно” – такого не може бути. Але на протязі минулого тижня, на жаль, було декілька випадків, коли доводилось призупиняти водопостачання для ліквідації аварій. В тому числі, вчора також ліквідовували аварію. В зв’язку з цим і були перебої водопостачання, в період з 10:30 по 12:40.

   Приносимо вибачення, за спричинені незручності.

   П.С.: В інших містах, при ліквідації аварій також можуть призупиняти водопостачання.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *