Scania

Роботи, виконані протягом вихідного дня (4 березня)

Протягом учорашнього вихідного дня, не було жодних викликів, пов’язаних з несправністю водопровідних мереж.

Що ж до каналізаційних мереж, то працівниками дільниці експлуатації водовідведення та профілактики мереж водовідведення були виконані роботи по прочистці каналізаційних мереж або усуненню будь-яких інших несправностей за такими адресами:

  • вул. Минайська, 12;
  • пер. Богатирська – Спортивна.

Як завжди, висловлюємо подяку мешканцям міста, за своєчасне сповіщення про помічені несправності в системі водопровідних та каналізаційних мереж. Саме завдяки Вам, ми маємо можливість оперативно реагувати та запобігати аварійним ситуаціям.

Нагадуємо, що у разі виявлення будь-яких несправностей мереж, що входять у сферу обслуговування нашого підприємства, для запобігання аварійних ситуацій, звертайтеся в диспетчерську службу КП «Водоканал м. Ужгород» за телефонами: (0312) 64-06-56 та (0312) 64-38-55.


Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Коментар до теми “Роботи, виконані протягом вихідного дня (4 березня)

  1. 04.03.2018
    Спасибо помогли, правда пришлось обращаться в Горсовет за помощью повлиять на диспетчера отправить дежурную бригаду. Общими усилиями я, дежурный Горсовета, диспетчер водоканала и конечно же бригада сантехников решили вопрос – организовали и почистили канализацию Минайская 12

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *