Повідомляємо, що бригадами дiльницi водопровідної мережі, протягом дня проводитимуться аварійно-відновлювальні роботи на перехресті вулиць Другетів та Панаса Мирного, а також по вулиці Мукачівській (в районі будинків №63-65).
В зв’язку з цим, тимчасово, на період виконання робіт, буде ускладнено проїзд на ділянках в районі проведення робіт.
Автомобільний рух буде відновлено до звичайного режиму, одразу ж по завершенні робіт.
Крім того, у будинках в районі вулиці Панаса Мирного можуть відчуватись перебої водопостачання. У випадку перебоїв, водопостачання також буде відновлено до звичайного режиму після завершення робіт.
З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»