DSC00007

Щодо короткочасних перебоїв водопостачання

Повідомляємо, що перебої водопостачання на лівобережній частині міста, які Ви могли спостерігати на проміжку часу, приблизно з 9:30 по 10:00 – відбувались у зв’язку з перебоями електроживлення на водозаборі “Минай”. На даний момент, водозабір вже працює в штатному режимі.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

6 коментарі до теми “Щодо короткочасних перебоїв водопостачання

  • Доброго дня, шановний Віктор!
   Доступ до вказаного Вами особового рахунку заблоковано з тієї причини, що абонентом надавались показники лічильника, які не відповідають фактичним (а саме – наперед).

   • І все? Розблокувати доступ неможливо? Це назавжди заблокували?

    Й справді, 1 червня подали показник, який на 4 куби більший, ніж фактичний. Просто, влітку завжди використовується більше води. А зараз є можливість заплатити більше, тому й вирішили подати більший показник, заплатити зараз трохи більше, бо можливо в липні/серпні такої можливості не буде.

    Це звісно було неправильно так робити, просто навіть не думали, що тут щось не добре. Зараз вже зрозуміло, що треба було в будь-якому випадку подати фактичний показник, а коштів внести на рахунок можна й так більше будь-коли.

    В подальшому показники будуть подаватись тільки фактичні.

    • Шановний Віктор, для розблокування рахунку, зверніться з відповідною заявою за електронною поштою: info@voda.uz.ua. Обов’язково, не забудьте вказати в заяві номер особового рахунку.

 1. Чому з водою постійно перебої? Коли це припиниться? За керівництва Карташова постійно якісь аварії і ремонтні роботи! А додзвонитися до диспетчерів неможливо. Вони постійно скидують!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *