DSC00007 (cut)

Інформація про проведення відкритого обговорення щодо проекту тарифів на 2018 рік

Згідно Постанови НКРЕКП № 866 від 30.06.2017 р. «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» з метою досягнення балансу інтересів споживачів, ліцензіатів і держави, забезпечення безперешкодного доступу споживачів, замовників, ліцензіатів, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, організацій, що представляють інтереси споживачів, громадських організацій, засобів масової інформації та інших заінтересованих осіб до інформації та їх обізнаності на засадах гласності, відкритості, добровільності та свободи висловлювань КП «Водоканал м. Ужгорода» оголошує дату відкритого обговорення проекту рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг тарифів на водопостачання та водовідведення на 2018 рік яке відбудеться 31.08.2018 року о 14:00 у прийомній адміністративної будови КП «Водоканал м. Ужгорода», за адресою вул. Митна, 1 – ІІ поверх.

Заявки для участі у відкритому обговоренні, питання та пропозиції щодо проекту рішення приймаються до 29.08.2018 року включно.

Зауваження і пропозиції просимо подавати за адресою: вул. Митна, 1, м. Ужгород, 88000, або на електрону адресу e-mail: kanc@voda.uz.ua, або на сайті підприємства – voda.uz.ua.

Проект постанови розміщено на відповідній сторінці офіційного сайту НКРЕКП.

Відсканований текст документу: “Інформація про проведення відкритого обговорення щодо проекту тарифів на 2018 рік”.

Проект структури тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)
Проект структури тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *