DSC00319

Перебої водопостачання в районі промзони та Радванки. I в районi вулицi Кошицька, в зв’язку з ремонтними роботами

Повідомляємо, що працівниками дільниці водопровідної мережі, протягом дня проводитимуться аварійно-відновлювальні роботи по вулиці Тельмана, в районі будинку №89.

В зв’язку з цим, тимчасово, на період виконання робіт, буде призупинено подачу води з НФС-ІІ. Перебої водопостачання відчуватимуться в районі Радванки та промислової зони (включаючи район вулиці Гагаріна).

Крім того, в зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт по вулиці Кошицькій, в районі будинку №35 – тимчасово призупиненно водопостачання по цій вулиці.

Водопостачання буде відновлено одразу ж по завершенні робіт.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

11 коментарі до теми “Перебої водопостачання в районі промзони та Радванки. I в районi вулицi Кошицька, в зв’язку з ремонтними роботами

 1. Чому на Минайській уже 3 день підряд до обіду пропадає вода?  Якщо Вашавідповідь * для виконання робіт потрібно було понизити тиск подачі з водозабору МИнай*, то краще навіть не відписуйте! Я офіційно перехожу у список боржників, набридло платити за воду, а користуватися чайником. У чайник я і з бутля залию воду, і набагато дешевше!

  • Шановна Джессіка, при всьому бажанні нічого іншого я Вам сказати не можу, оскільки ситуація така, що на початку було очевидно – для виконання робіт доведеться призупиняти водопостачання з НФС-ІІ. Але коли бригада приїхала на місце аварії та розпочала роботи – виявилось, що цього недостатньо і довелось також призупиняти й “Минай”, про що повідомили в диспетчерську службу і вже звідти передзвонили нам. Після цього інформацію додали і на сайт.
   На жаль, про такі аварійні випадки неможливо попередити заздалегідь.

  • Щоби переходити “офіційно”, треба написати адресу та номер особового рахунку. Тоді водоканал зможе прибити вам на двері табличку “офіційний боржник водоканалу”.

 2. Для виконання робiт, довелось також тимчасово призупинити подачу води з водозабору “Минай”. 

   • Шановна Ольга, аварійні ситуації тому й називаються аварійними, що про них не можна знати і попередити заздалегідь.

  • Смотрела на ваш сайт в 8.50 не будет ли работ на моей улице. Ничего не было написано. Запас воды не сделала. Как вы работаете? Сейчас 10.55. На вашем сайте уже написано в 11.14 прекратили подачу воды из Миная. Но 11.14 ещё не наступило!!!!!  Что вы врёте???? Почему заранее не пишете, до 9.00, что воды не будет?

   • Уважаемая Инга, это ошибка из-за неправильной настройки часового пояса. Исправим :).

    Заранее, к сожалению, об этом предупредить было нельзя. В противном случае, про Минай указали бы в самой заметке, а не отдельно.

 3. Станом на 11:00, подачу води з водозабору “Минай” та НФС-ІІ – відновлено.  Водопостачання відновиться найближчим часом.

  Приносимо вибачення за спричинені незручності.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *