DSC00319-730x410

Протокол відкритого обговорення щодо встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення

Відповідно до Постанови НКРЕКП №866 від 30.06.2017 р. «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», 04 січня 2019 року КП «Водоканал м. Ужгорода» провело відкрите обговорення та проінформувало споживачів, громадські організації, засоби масової інформації та інших зацікавлених осіб про встановлення тарифів з централізованого водопостачання та водовідведення та на послуги з постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), на принципах гласності, відкритості, добровільності та свободи виказування.

Усі деталі опубліковані в Протоколі проведення відкритого обговорення, щодо встановлення тарифів з централізованого водопостачання та водовідведення та на послуги з постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) та додатках до нього.


Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

4 коментарі до теми “Протокол відкритого обговорення щодо встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення

 1. То будуть це нові тарифи 14,12/7,58 і 14,76/7,92? Я правильно зрозуміла? А коли вони почнуть діяти?

  • Доброго дня, шановна Ксеня!
   Так, це будуть нові тарифи. Але, як Ви, очевидно, помітили, в протоколі вони вказані без урахування ПДВ. Тобто, по факту, вони будуть на 20% вище.
   Про початок їх дії буде повідомлено додатково.

 2. А можна людською мовою, в двох словах і конкретно?
  З такого-то числа, такі-то суми?

  • Як тільки визначать конкретну дату, інформація з’явиться на сайті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *