Scania

Роботи, виконані протягом вихідних днів (5-7 січня)

Протягом минулих вихідних, працівниками дільниці водопровідної мережі, було виконано роботи по усуненню несправностей за адресою:

 • пер. Егана – Ватутіна.

Що ж до каналізаційних мереж, то працівниками дільниці експлуатації водовідведення та профілактики мереж водовідведення були виконані роботи по прочистці каналізаційних мереж або усуненню будь-яких інших несправностей за наступними адресами:

 • вул. Баб’яка, 1;
 • вул. Шахтарів, 7а;
 • вул. А. Корольова, 3;
 • вул. Швабська, 21;
 • вул. Швабська, 58а;
 • вул. Канальна, 27;
 • вул. Волошина, 18.

Як завжди, висловлюємо подяку мешканцям міста, за своєчасне сповіщення про помічені несправності в системі водопровідних та каналізаційних мереж. Саме завдяки Вам, ми маємо можливість оперативно реагувати та запобігати аварійним ситуаціям.

Нагадуємо, що у разі виявлення будь-яких несправностей мереж, що входять у сферу обслуговування нашого підприємства, для запобігання аварійних ситуацій, звертайтеся в диспетчерську службу КП «Водоканал м. Ужгород» за телефонами: (0312) 64-06-56 та (0312) 64-38-55.


Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

2 коментарі до теми “Роботи, виконані протягом вихідних днів (5-7 січня)

 1. Доброго дня, мене звуть Наталiя, 08.01.2019 року я прийшла за адресою м.Ужгород вул.Митна 1 о 16:20 а Державна установа Водоканал була зачинена, на що мені відкрили і сказали що “ми” зачинені. Прошу прийняти міри з робочим персоналом так, як на дверях зазначено, що робочий графік складає з 9:00 до 17:00. Якщо не приймете міри буду звертатись у прокуратуру! З Різдвом Христовим!!!Дякую за зіпсований різдвяний настрій. 

 2. Скарга-Прохання
  Прошу провести навчально-ознайомчі роботи з працівниками КП Водоканалу м.Ужгород вул.Митна 1, по причині документальної халатності та невиконання своїх обов’язків.

  08.01.2019                                                                                                                                        Наталія

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *