Main

Щодо перебоїв водопостачання (виконано)

Повідомляємо, що перебої водопостачання які відчуваються на лівобережній та, частково, правобережній частинах міста пов’язані з вимушеним пониженням тиску подачі водопостачання на водозаборі “Минай”. Тиск довелось понизити для виконання робіт по ліквідації аварійної ситуації по вулиці Міксата. Орієнтовний термін завершення робіт – до 12:00.

Водопостачання буде відновлено одразу ж по завершенні робіт. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

7 коментарі до теми “Щодо перебоїв водопостачання (виконано)

 1. У вас завжди “якісь” аварії!!! Платимо за воду захмарні ціни, а замість того, щоб проводити ремонтні роботи, керівник водоканалу собі будує “хатинку” за наші кошти!!!

   

  • Доброго дня, шановна Марія Миколаївна!
   З нашого боку, щоденного відключення води в обідню перерву немає.
   Якщо така проблема є лише у Вашій квартирі, то, можливо, справа в застарілих трубах. І коли мешканці повертаються на обід з роботи, то массово користуючи воду впливають на тиск у Вашій квартирі.
   Якщо води немає по всьому будинку звертайтесь до голови ОСББ або, якщо там нічого про це не знають, до диспетчерської служби нашого підприємства (телефон: 64-06-56 або 64-38-55).

 2. Добрий день, цілий день тече жовта вода , перший раз так довго очищається після відключення, скажіть в чому причина і що робити якщо забруднення не зникне?

  • Доброго дня!
   В принципі, такого не повинно бути, тим більше, водопостачання не припинялось повністю.
   Якщо забруднення не пропаде, бажано поцікавитись у сусідів, чи в них така ж ситуація. Якщо так, слід звернутись до нашої диспетчерської служби (телефон: 64-06-56 або 64-38-55).

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *