37017644_641150182908659_2455533124969299968_n

Ремонтні роботи по вулиці Капушанській (виконано)

Повідомляємо, що протягом дня, працівниками дільниці водопровідної мережі, проводитимуться аварійно-відновлювальні роботи по вулиці Капушанській (Перемоги), в районі будинку №65.

В зв’язку з цим, тимчасово, протягом виконання робіт, буде перекрито автомобільний рух по даній вулиці, орієнтовно на відрізку від перехрестя з вулицею Белінського до Сонячної.

Крім того, у випадку, якщо в ході проведення робіт, для їх виконання, виникне необхідність пониження тиску в системі – можливе тимчасове пониження тиску подачі водопостачання з водозабору “Минай”. В цьому разі, перебої водопостачання відчуватимуться по всій лівобережній та, частково, правобережній частинах міста.

Автомобільний рух та водопостачання будуть відновлені одразу ж по завершенні робіт.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

12 коментарі до теми “Ремонтні роботи по вулиці Капушанській (виконано)

  1. І коли завершаться ваші роботи? Забула попросити благословення у проклятого водоканалу на сьогоднішній день, і всі плани і справи пішли коту під хвіст

  2. Чому не можна раніше повідомляти про можливе відключення води, якщо збираєтеся проводити ремонтні роботи ?  Люди б хоч набрали води для приготування їжі і для гігієнічних потреб. Кожен раз повідомляєте лише тоді, коли води уже нема. Точно буде вода в 15.00 чи як минулого разу на 3 год. пізніше??????

  3. Коли вже нормально пустите водопостачання, щоб можна було нормально помитися і випрати речі. Лищ зайдш ванну і нема води.

    • Доброго дня!
      Ні, на Червениці не повинно бути відключень. Про всякий випадок, можете передзвонити в диспетчерську службу (64-06-56 або 64-38-55).

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *