електрика

Щодо перебоїв водопостачання (виконано)

Повідомляємо, що учорашні відключення, спричинені несприятливими погодними умовами, зумовили пошкодження електромереж водозабору “Минай”. На даний момент, електрики підприємства працюють над усуненням проблеми. За попередніми оцінками, роботи планується виконати до 10:30.

В зв’язку з цим, тимчасово, протягом виконання робіт, буде відсутнє водопостачанння по всій лівобережній та, частково, правобережній частинах міста.

Водопостачання буде відновлено одразу ж після завершення робіт.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння!


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

11 коментарі до теми “Щодо перебоїв водопостачання (виконано)

 1. Слухайте, другий раз за цей ранок вирубилася вода! В чому справа? Я зможу накінець прийняти душ і піти у справах? Район Закарпатської, Добролюбова

  • Шановна Мар’яна, повідомили, що порушення в роботі електромережі водозабору “Минай” усунули і відключень більше не повинно бути. В усякому разі, з цієї ж причини.

 2. Чому з вчорашнього вечора відсутнє водопостачання на Собранецькій 146? При таких великих тарифах , ви не можете навести лад ?

  • Доброго дня, шановний Степан!
   По Собранецькій відключень не повинно було бути. З приводу відсутності водопостачання звертайтесь в диспетчерську службу (64-06-56 або 64-38-55).
   Можливо Ваш ОСББ проводить якісь роботи в будинку?

  • Доброго дня, шановна Віолета!

   Перебої водопостачання, в цьому районі спричинені аварійними ремонтними роботами на перехресті вулиць Митної та Локоти. Роботи не заплановані, тому попередньо про них не повідомлялось.

   По попередній оцінці, завершити роботи та відновити водопостачання повинні до 16:00.

   Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

 3. Повідомте окремим текстом де, які, як надовго ремонтні роботи. Це так важко? Чому інформацію треба витягувати з вас? Цілий день до одного місця, нічого не можна зробити.

  • Шановна Мар’яна, водопостачання найближчим часом вже повинні відновити. Чи є сенс зараз давати повідомлення окремою публікацією?

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *