Main

До уваги споживачів! (виконано)

Повідомляємо, що завтра (30 серпня) на станції підвищення тиску (ПНС) розташованій по вулиці Академіка Корольова, проводитимуться профілактичні роботи по заміні обладнання. Орієнтовний термін проведення робіт – з 10:00 по 13:00.

В зв’язку з цим, тимчасово, протягом виконання робіт, буде призупинено подачу водопостачання з даної ПНС. Перебої водопостачання будуть за наступними адресами:

Назва вулиціПерелік будинківІнші заклади
8 Березня31
Академіка Корольова3, 5, 7, 9, 11, 13Корольова, 2 (НВК "Первоцвіт")
Корольова, 4 (ЗОШ №8)
Корольова, 6 (ДНЗ №38)
Генерала Свободи22
Грушевського62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78
Можайського16, 18, 20, 22, 24
Челюскінців4, 6, 10

Водопостачання буде відновлено одразу ж по завершенні робіт.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

10 коментарі до теми “До уваги споживачів! (виконано)

  • Шановний Андрій, в Новому районі частково води немає (про це повідомлялось учора). Крім того, зараз не надовго довелось призупинити подачу води з водозабору “Минай”, через аварійні роботи по вулиці Джамбула.

   • Проживаю на вул. 8 березні ніякого повідомлення про відсутність води не було. Прохання підказати коли відновиться водопостачання?

    • Шановний Андрій, Ви можливо не дочитали мою відповідь:

     Крім того, зараз не надовго довелось призупинити подачу води з водозабору “Минай”, через аварійні роботи по вулиці Джамбула.

     На даний момент, водопостачання вже відновлено

  • Шановна Ксенія, подачу води з водозабору “Минай” призупинили через аварійні роботи по вулиці Джамбула (як повідомили – не надовго).

 1. Другий день підряд нема води на Минайській. Вчора приблизно о 18.00 у пральної машини стався через це збій системи. Сьогодні знову нема води.  От скажіть, як до вас нормально відноситися? Майстер попередив-ще один такий збій і  машинці гаплик. Ви нову оплатите? Уже мовчу про якість води

 2. На улице Погорелова уже два дня подряд отключают воду.Я очень рад,что вы что-то там делаете,ремонтируете,но почему для этих ремонтов нужно отключать целые районы или даже пол Ужгорода от воды?Почему если на ул.Бородина делается ремонт,то на Погорелова нет воды?Это частный сектор и тут за воду платят все исправно,иначе отключат воду(в отличие от многоэтажек,где половина не платит),так что со своей стороны вы тоже воду давайте постоянно,а не каждый день отключаете!!!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *