20170323_101900

До уваги споживачів! (виконано)

Повідомляємо, що завтра (10 вересня) проводитимуться регламентні роботи на насосно-фільтрувальній станції (НФС) з метою її підготовки до осінньо-зимнього періоду. Роботи планується проводити в два етапа – з 9:00 по 11:00 та з 13:00 по 17:00.

В зв’язку з цим, з 9:00 по 11:00, буде понижено тиск подачі водопостачання з НФС-ІІІ. Перебої водопостачання можуть відчуватись в мікрорайонірайоні “Шахта” та поблизу каналу, а саме в районі вулиць Бродлаковича, Шахтарів, Оноківської, Тімірязєва (частково), Нахімова, Котляревського, Канальної та інших вулиць в межах цього району.

А з 13:00 по 17:00 – буде понижено тиск подачі водопостачання з НФС-І та НФС-ІІ. Перебої водопостачання можуть відчуватись в мікрорайонах “Радванка” та “промзона” (включаючи район вулиці Гагаріна) і у центральній частині міста в районах площі Корятовича та вулиць Підградська, Волошина, Корзо, Шумна, Добрянського, Берчені, Електрозаводська, Панькевича, Айвазовького, Насипна, Другетів. Також, якщо роботи затягнуться, можливі перебої водопостачання в районах площі Петефі та вулиць Мукачівська, Руська, Лесі Українки і Православної набережної.

Просимо забезпечити себе необхідним запасом води!

Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння!

Водопостачання буде відновлено одразу ж після завершення робіт.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Коментар до теми “До уваги споживачів! (виконано)

  1. Регламентні роботи на НФС-І та НФС-ІІІ завершено. Водопостачання районів, що забезпечуються з вищевказаних станцій – відновлено.

    На жаль, не вдалось виконати роботи на НФС-ІІ. Тому, завтра з 9:00 по 11:00 – роботи будуть проведені на ній.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *