DSC09558

До уваги споживачів!

Повідомляємо, що в п’ятницю (20 вересня) протягом дня будуть проводитись аварійно-відновлювальні роботи на водогоні, в районі ЗОШ №9 та в санітарній зоні НФС №2. Роботи розпочнуться з 9:00, та проводитимуться до їх завершення.

В зв’язку з цим, тимчасово, протягом виконання робіт, можливі перебої водопостачання по всій лівобережній (включаючи села що відносяться до Коритнянської сільської ради) та, частково, правобережній (включаючи райони вулиць Митна, І. Франка, Закарпатська, Загорська, Щедріна, Гвардійська, Довженка та набережної Незалежності) частинах міста.

Рекомендуємо забезпечити себе необхідним запасом води.

Водопостачання буде відновлено одразу ж по завершенні робіт.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

45 коментарі до теми “До уваги споживачів!

 1. Як це на цілий день лишити людей без води. Це тільки у нас таке можливо!!! Ще й такі гроші платити за воду. Ця вода мала б бути золота!

  • Ніби й попередили, але “зробити необхідний”  і”триватиме до завершення робіт”. А скільки триватимуть роботи? Від того ж залежить який запас води робити… чи на 2 год, чи на 2 дні… Ех, Слава Водоканалу!

 2. А вы вообще в курсе, что кафе, столовые, Оптики без воды работать не могут. Люди несут убытки. Кто это компенсирует?

 3. Доброго дня, де школа № 9 та санітарна зона НФС №2, а де “Новий”  район вул. Легоцького?? Чому тут води немає??? 

   

 4. Та скільки можна? У вас вічно аварійні роботи. І ціну підняли, за що? Воду з крана пити неможливо.і виключаєте, коли вам заманеться?

  • “Чи можна пити воду з-під крана?
   Тільки, якщо вона відстояна і кип’ячена, а краще — профільтрована. Навіть, якщо ви перевірили воду та вона чиста від бактеріального забруднення, пити її одразу з-під крана не можна.
   ГО Екологічна ліга повідомляє, що значна частина системи водопостачання давно пережила термін експлуатації, тому додає бруд до води, зокрема іржу http://bit.ly/2VwLBNv.
   Відстоювання дозволяє шкідливим речовинам осісти. А фільтрування позбавляє воду від їхніх дрібних часточок, наприклад, іржі, а також іонів. Не забувайте вчасно змінювати фільтр, інакше ці часточки почнуть виходити із нього у воду, а не навпаки”.(Уляна Супрун)

 5. Можливо, якби ви зробили це раз і назавжди, вам не доведеться знімати щотижня. У цій країні кожен робить те, що хоче. Як можна залишати людей необмежений час без води? Що означає, що вона буде вимкнена, поки робота не буде закінчена? Який час це? Права громадян – вам невідоме поняття. Це не ознака цивілізованої європейської країни.

 6. Не всі кожного дня заходять на ваш сайт, щоб подивитися чи буде сьогодні вода чи ні. А можливо СЮРПРИЗ-ти встаєш вранці, а води нема!!!

   • Чому ви не попереджаєте людей нормально??????????????????????????? В мене сьогодні був вихідний спеціально, щоб поробити домашні справи, зробити ген.прибирання. А я навіть з дому не можу вийти, бо зуби не можу почистити і голову помити. Сиджу голодна, без води, нічого не приготуєш і чекаю. Ви думаєте, що люди щодня заходять на ваш сайт перевірити чи буде вода????? Не можна якусь смс-розсилку зробити з попередженням???
    Я думаю, що я не одна, кому ви зіпсували весь день!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Шановна Ірина, Ви можете підписатись на нашу сторінку в фейсбуці: https://www.facebook.com/Uzhorod.Vodokanal
     Усі важливі новини там дублюються. Крім того, про них повідомляється в пресслужбу міської ради, яка також додатково їх розповсюджує. В тому числі, по можливості, через телебачення.

     • Ви вже зовсім зглузду з”їхали??? Чомусь не Обленерго, або на газове нікому і в голову не прийде підписуватися! А ваша шарашкіна контора має час і сторінку вести і криворукі фоточки постити. Займіться вже роботою! Що не тиждень, то ремонтні роботи, то аварійна ситуація! Якби закарпатці були трохи активнішими і свідомішими, то вже давно б завалили вас коллективними позовами, і правильно б зробили! Гнати вас усіх потрібно взаший! Особливо херівництво.

    • Ви не одна) я ще теж зуби не чистила, і теж мала багато планів на сьогодні. Сижу- чекаю. Я бачила вчора у фб оголошення, але глянула тільки на назви вулиць(моєї там не було), не прочитала уважно про лівобережний Ужгород. Сама себе покарала)

 7. аварійні роботи є незапланованими. Тому, щоб уникнути відповідальності, будь-які роботи можна такими назвати і не попереджати людей, не сказати на який час і т.д. А плюс – менше заплатимо за воду!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *