41602555_700405983649745_5671194282153738240_n

До уваги водіїв та мешканців Нового району! (виконано)

Повідомляємо, що бригадою дільниці водопровідної мережі проводитимуться аварійно-відновлювальні роботи в районі перехрестя вулиць Заньковецької та Легоцького. Розпочати роботи планується з 10:00.

В зв’язку з цим, тимчасово, протягом виконання робіт, буде ускладнено автомобільний рух на “кругу” зі сторони вулиці Заньковецької..

zan-leg.jpg

Крім того, протягом виконання робіт, можли перебої водопостачання в частині Нового району (від Перемоги до 8 Березня та Чорновола).

Автомобільний рух та водопостачання будуть відновлені до звичайного режиму одразу ж по завершенні робіт.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

15 коментарі до теми “До уваги водіїв та мешканців Нового району! (виконано)

 1. Не пишіть в своїх статтях “можливі перебої”.Ніяких можливих перебоїв,а точне повне відключення водопостачання від початку до кінця.

 2. Когда будет вода?
  Вас уже несколько человек спрашивает !!!
  Вы собираетесь ответить ? Сколько можно уже этого дурдома , последние  3 недели – это просто уже ни в какие ворота не лезет ! Есть у Вас совесть и мозги ?

  • Уважаемая Татьяна, водоснабжение восстановят как только устранят аварию. Если бы было известно точное время, уже давно бы написали.

 3. Сколько можна уже отключать на целый день воду!!! Вчера что-то делали по я легоцкого, сегодня. Неужели нельзя все делать сразу!!! А люди откуда должны знать, что воды не будет?! Не все же каждое утро просматриваю ваш сайт и набирают воды!!!!! За что мы вам платим такие деньги за воду!!!

 4. Шановні працівники водоканалу! Я звичайно все розумію, але про ремонтні роботи мають попереджувати хоча б за день до їх початку, щоб люди могли елементарно води набрати собі для мінімальних потреб. Попрошу вас прислухатися до такого зауваження, аби потім не читати негативних відгуків, дякую!

  • Шановна Богдана, аварійно-ремонтні роботи проводяться якомога швидше, щоб мінімізувати негативні наслідки аварії, а не на наступний день.

  • А вот и не відновлено. Сейчас 26.10.2019  вечер 21. 03 и воды на ул. 8 марта нет. Пришла с работы а тут такое. Даже пить нечего. Предупреждайте заранее, хоть фильтр  бы набрала или тазик. Даже руки не помыть, а учитывая риски с вспышкой дизинтерии это вообще возмутительно!!

   • Уважаемая Ирина, речь ведь шла о пятнице. А Вы говорите о субботе.
    К сожалению, если речь идёт о внеплановых (аварийных) работах, то, зачастую, предупредить о них заранее нет возможности. В таких случаях, могу только пост фактум дать заметку о происходящем.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *