20160107_123122

До уваги мешканців Слов’янської набережної! (виконано)

Повідомляємо, що завтра (19 березня), орієнтовно з 9:30 по 12:00, силами підрядної організації проводитимуться роботи по підключенню новозбудованих мереж до існуючих.

В зв’язку з цим, тимчасово, протягом виконання робіт, буде призупинено водопостачання по Слов’янській набережній, на проміжку від вулиці О.Хіри до заводу “Модуль”/кафе “Гармонія”.

Водопостачання буде відновлено одразу ж по завершенні робіт.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

10 коментарі до теми “До уваги мешканців Слов’янської набережної! (виконано)

 1. Прошу тимчасово відмовитися від планових робіт на період КАРАНТИНУ, враховуючи масове перебування громадян з дітьми  вдома.

   

  • Шановний Олександр, а як бути з аварійними ситуаціями?
   Ось, зараз наприклад, через аварію на електромережах – відключилось електроживлення на ПНС в Новому районі. Частина района, що отримує водопостачання через цю ПНС – сидить без води.
   http://voda.uz.ua/?p=12884

   • “ПЛАНОВІ”, а НЕ  РОБОТУ ПО ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЙ ,

    підключення нового будинку де ніхто, ще проживає це планові роботи, які можна б було провести і після завершення карантину.

     

 2. Підключення новобудов не можна прирівнювати до аварійних ситуацій і в умовах тотальної ізоляції відключення ще й води без дійсної на те потреби  є безлюдяним.Новобудови з підключенням можуть почекати,а діти вранці -ні!!!!

 3. У вас каждую весну, лето и осень аварии. А на Боздоше за эту неделю 2 раз плановое отключение.Карантин! А вы то гидранты меняете, то новостройки под0ключаете. Этим нужно заниматься, если очень нужно и рано утром, до 6-7 утра. И предупреждать население не в день отключения, а хотя бы за 2 дня. А потом еще и часа 3 течет ржавая вода.

 4. Предупреждать не только на вашем сайте! Туда люди заходят уже постфактум, если вы этого не понимаете. Давайте просыпаться и засыпать, но перед тем обязательно зайти на сайт водоканала!

  • Уважаемая Катерина, кроме нашего сайта, есть ещё страничка в фейсбуке. И помимо этого, мы ещё пересылаем информацию для распространения в других СМИ.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *