ZaborgovanistZaVodu

До уваги споживачів!
Призупинення водозабору “Минай” через аварійні роботи (відновлено)

Повідомляємо, що працівниками дільниці водопровідної мережі, проводитимуться аварійно-відновлювальні роботи на магістральному водогоні в районі перехрестя Слов’янської набережної та вулиці Радіщева. Роботи розпочнуться близько 16:00 та продовжуватимуться до їх завершення.

В зв’язку з цим, тимчасово, на період виконання робіт, буде призупинено подачу води з водозабору “Минай”. Водопостачання буде відсутнє по всій лівобережній (включаючи населені пункти, що відносяться до Коритнянської сільскої ради) та, частково, правобережній (обмеженій вулицями Митна – Собранецька – Єньківська) частинах міста.

Водопостачання буде відновлено одразу ж по завершенні робіт.


Аварійні роботи продовжуються. Вже ведуться зварювальні роботи.

Аварійні роботи тривають


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгорода»

25 коментарі до теми “До уваги споживачів!
Призупинення водозабору “Минай” через аварійні роботи (відновлено)

 1. Вчера – аварию устраняли в другом конце города.

  • Доброго дня, можна дізнатись, коли приблизно відновиться водопостачання? 

  • Ну собственно от этого ничего не меняется, у вас любая авария – отключение воды по всему городу.

   • Аварий по городу не одна, происходят они, практически ежедневно. Но отклик они вызывают только тогда, когда для устранения мы вынуждены приостанавливать водоснабжение. А это даже не 1 из 10 случаев.

 2. А чому виправили час? Спочатку ж написали 17.00

  Щоб ви там мучилилися від спраги, а не було ні каплі води вам, бо самі собі без попередження відключили

 3. Скільки можна! Ви не можете обновити вашу мережу водовідведення?! За ті гроші, що ви дерете – все має бути в ідеальному стані. І аварії мають бути ЯК ВИНЯТОК, А НЕ ЯК ПРАВИЛО. Будь ласка, навчіться надавати СЕРВІС за гроші, які отримуєте, а не все АБИЯК.

 4. Ми в 16:00 написали, що в 16:00 виключаємо. Неперевершено. Я цього тижня зможу попрати одяг без того, щоб він гнив у машинці по пів дня?

 5. Ви можете зв’язатися з своїми працівниками і дізнатися приблизний час завершення робіт?

 6. Скільки це ще буде продовжуватись?????
  Ви кожного дня так будете відключати?

 7. Каждый день отключаете воду.Как можно так жить?Почему не делаете ничего для того,чтоб не нужно было отключать пол города?Почему не опускаете цену на воду?Я так понимаю,что цена зависит от количества потребителей.В последнее время в городе по всюду куча новостроек появилось,это же новые потребители.Где падение цены??

 8. Диспетчер говорить, що ще протягом 3-4 годин води не буде. Це до 12 ночі. А вночі води не буває теж. Совість майте! Дайте води ще сьогодні! Не всі живуть в новому районі і мають воду цілодобово!

  • Якщо Мар`яна просить, Водоканал завжди відгукується ! 😉

 9. Хватит может уже?вы что издеваетесь Водоканал Ужгород-Минай!!!!цена на воду космическая,да и ещё умудряетесь отключать воду летом….хватит!!!!

 10. Достали со своими авариями, цены за воду лупите самые высокие по Украине, а воды с крана “болт”. За что скажите нам платить? За воздух? Вот и оплату получите – воздух. И что прикажите делать, когда маленький ребенок? Пол города перерыто проехать не возможно, кажется, что трубы уже везде поменянные, а НЕТ. Их только латают, уже латка на латке.
  Бесите!!

 11. Подачу води з водозабору “Минай” – відновлено. Найближчим часом, тиск в системи нормалізується і подача водопостачання відбуватиметься в звичайному режимі.

 12. Сьогодні знову шось не так? Чому води не було всю ніч і тепер нема?

  • Після відновлення водопостачання – відключень, з нашого боку, не було.

 13. Скажите,а где можно узнать адреса,куда приезжают водовозки во время аварий?

  Просто в Ужгороде живу недавно и ничего не знаю

  • В случаях, когда отсутствие воды затягивается – об этом дополнительно сообщается на сайте.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *