DSC00007 (cut)

Інформація КП «Водоканал м. Ужгорода» щодо проведення відкритого обговорення з питань, схвалення інвестиційної програми на 2021 рік

Згідно Постанови НКРЕКП №866 від 30.06.2017 р. «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» з метою досягнення балансу інтересів споживачів, ліцензіатів і держави, забезпечення безперешкодного доступу споживачів, замовників, ліцензіатів, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, організацій, що представляють інтереси споживачів, громадських організацій, засобів масової інформації та інших заінтересованих осіб до інформації та їх обізнаності на засадах гласності, відкритості, добровільності та свободи висловлювань КП «Водоканал м. Ужгорода» оголошує відкрите обговорення про схвалення заходів Інвестиційної програми Комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода» на 2021 рік.

З метою запобігання поширенню коронавірусної епідемії (COVID-19), недопущення її негативного впливу на здоров’я мешканців міста підприємство запрошує прийняти участь у проведенні відкритого обговорення (слухання), у режимі онлайн 25 вересня 2020 року з 14:00 по 15:00.

Онлайн-слухання буде проведено за допомогою платформи Zoom. Інформацію про підключення до слухання можна буде отримати після надання заявки про участь. Підключення почнеться 25.09.2020 о 13:40.

Заявки для участі у відкритому обговоренні, питання та пропозиції щодо обговорення заходів інвестиційної програми приймаються до 24.09.2020 року включно.

Зауваження і пропозиції просимо надавати в наданій нижче формі у форматі Microsoft Word (.doc) на електронну адресу: e-mail: kanc.uz.voda@gmail.com.

Завантажити форму заявки на участь у онлайн обговоренні (слуханні).

План заходів інвестиційної програми на 2021 рік.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *