Stop_water01

Перебої водопостачання 3 грудня (виконано)

Повідомляємо, що завтра (3 грудня), проводитимуться роботи по переключенню новозбудованих мереж до існуючих по вулиці Капушанській (Перемоги). Орієнтовно, роботи розпочнуться з 10:00 та продовжуватимуться до їх завершення.

В зв’язку з цим буде понижено до мінімуму тиск подачі води з водозабору “Минай”.

Перебої або відсутність водопостачання відчуватимуться по всій лівобережній (включаючи населені пункти, які відносяться до Коритнянської сільської ради) та, частково, правобережній частинах міста.

Рекомендуємо, забезпечити себе необхідним запасом води.

Водопостачання буде відновлено одразу ж після завершення робіт.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгорода»

22 коментарі до теми “Перебої водопостачання 3 грудня (виконано)

 1. Вночі відключаєте воду, вдень часто без попередження теж, то на півгодини, то, як сьогодні, півтори, а то й усі дві. А завтра взагалі незрозуміло наскільки… Жахливе обслуговування і ставлення до споживачів!

  • Відключення плануються і в наступні четверги. Зареєструйтеся на вайбер-бот та будете отримувати попередження. Споживачі пишуть, щоби міняли труби. Поміняли на цілій Капушанській. Але ці труби треба підключити. А вода в Ужгороді – з Минайського водозабору. І тепер п`ять-шість четвергів планово йде переподключення.  Споживачам знову не подобається, тому що нема води. Її нема, якраз, через велику зроблену роботу. Треба читати об`яви та потерпіти. Далі буде краще. Може.

   • Я так розумію, що ви – представник Водоканалу. Згідно вашої совкової логіки, споживачі до всього повинні ставитися з розумінням, терпіти, не скаржитись, навіть якщо їх не задовільняє якість надання послуг або взагалі ненадання. Але ми, споживачі, у такому випадку теж розраховуємо, що Водоканал поставиться до нас із розумінням і потерпить, якщо ми якийсь час не оплачуватимемо такі послуги. А далі буде краще. Може

    • Ви оплачуєте послуги, надані по факту. Не оплатите – підете в суд і там будете плести свої байки.

     • Ох, які ми ніжні) А де ж розуміння, чого це ви не можете потерпіти? Он з усіма іншими боржниками терпите і нічого, в суд ні на кого не подаєте. А взагалі перечитайте уважно типовий договір, який ви укладаєте зі споживачами. Особливо пункти про надання послуг у розділах Права споживача, Зобов’язання Виробника і Відповідальність Виробника і зверніть особливу увагу на “зменшення розміру плати” та “виплата споживачеві компенсації”, а потім плетіть свої байки в суді

 2. Каждый день выключаете воду. Даже пусть на 2 часа или на 8, но выключаете. Часто без предупреждения. У меня уже утро начинается с того что захожу на ваш сайт проверить будет ли вода сегодня. Это не нормально! Сколько можно издеваться? Я очень терпеливо относилась, но уже сил нет молчать!

 3. Не більше 6 год.на добу.

  Не більше, ніж 2 рази на місяць.

   

   
  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
  П О С Т А Н О В А від 17 лютого 2010 р. N 151 Київ
   

  • Ви неправильно цитуєте: “за наявності перерв у цілодобовому централізованому постачанні холодної води тривалістю понад 6 годин на добу більше ніж два рази на місяць”.
   Це все одне речення.

 4. Як Ви вже дістали вчора виключили бо аварія сьогодні теж . Це взагалі нонсенс.  Таке враження що Вам це приносить задоволення.  Оголошення подаєте рано або взагалі нема . Мабуть це у Вас ввійде в систему

 5. воду набрав,а її ще на 11.18 невідключили,а коли ненаберу,то уже у 8-м виключать 🙂

 6. Яка причина такої кількості аварій, чому в інших містах такого не відбувається. Воду відключають систематично на протязі останніх місяців. Які дії будуть прийматись водоканалом для усунення цього? Чи все що ви можете це латати дірки? Довго так буде продовжуватись??

  • Ви бажаєте отримати філософсько-риторичну відповідь на філософсько-риторичні запитання ? Система подачі води базується на тому, що час від часу з`являються витіки і їх треба латати. І це буде рівно стільки, скільки буде тривати життя людства в Ужгороді. Тому не треба засмучуватися та ятрити серце. До вечора вода буде. А якесь відерце води на туалет та ємність на пиття завжди треба мати на випадок непередбачуваної ситуації.

   • Який ви розумний!!! Я б побачила, щоб ви писали, якщо б сиділи вдома, із маленькою дитиною, яка покакається, вибачте за слово, або зригне, яку постійно треба мити, коли треба їсти зварити на всю сімю, потім всю посуду перемити, і поприбирати, а води немає!!! Це не просто сходити в туалет і попити водички!!!

    • А як люди жили до памперсів та, взагалі, централізованого водопостачання ?! Ви усі такі ніжні. Зареєструйтеся, вже, на вайбер – боті та отримуйте об`яви про планові роботи, читайте сайт, спілкуйтеся із сусідами….

   • Чомусь такого риторичного питання не виникає у мешканців сусідніх міст, до прикладу Мукачево, де водопостачання відключають раз в пів року. Якщо для вас сидіти цілий день без води це норма, то це не означає що для всіх інших також. Якщо вас влаштовує спосіб життя як в середньовіччі, то проблема в першу чергу у вас.

    • Підтримую , вже з самого ранку просто сижу і чекаю воду щоб по прибирати та їсти зварити. Надоїло , ужас просто

    • Система водопостачання у Мукачеві не залежить від одного водозабору за межами міста. Тому там такої проблеми відключень нема. За радянської влади в Ужгороді на Червениці планувалося побудувати величезний резервуар, на випадки відключень. Але тепер там живуть люди, що “заробили” гроші, котрих не вистачило на це будівництво. І не треба сидіти “цілий день без води вдома”. По-перше, треба вдень працювати. По друге, знайти цивілізований спосіб знати про планові відключення. Сайт, вайбер-бот, телеграм-бот. Або переїжджати у Мукачево чи на Шахту. На Шахті вода погана, зато відключають дуже рідко.

 7. Подачу води з водозабору “Минай” – відновлено.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *