DSC09999

Гаряча лінія аварійної служби КП «Водоканал м. Ужгород»

Шановні абоненти КП «Водоканал м. Ужгород»!

Нагадуємо, що наші диспетчерська та аварійна служби працюють цілодобово, без вихідних, для того щоб забезпечити Ваш комфорт. Зв’язатись з диспетчерською службою можна за телефонами 64-06-56, 64-38-55 та 050-372-08-45. Також, повідомляти про аварії можна в спеціальних групах у Viber та Telegram. Це допоможе Вам уникнути ризиків під час пандемії, а також полегшити нашу з Вами комунікацію.

Ви можете допомогти нам знайти та вирішити будь-яку проблему значно швидше, звернувшись за вказаними контактами, а особливо коли Ваші права користувачів порушуються. Якщо Ви зіткнулися з засміченістю каналізаціїної мережі або бачите відсутні чи пошкоджені кришки каналізаційних та водопровідних колодязів – обов’язково попередьте нас (надсилайте фото у Viber або Telegram). Це допоможе нам якомога оперативніше вирішити проблему та забезпечити Вас якісними послугами.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

35 коментарі до теми “Гаряча лінія аварійної служби КП «Водоканал м. Ужгород»

 1. Добрий день. На вул. Марка Вовчка, д. 14 у дворі тиждень тому, цигани вкрали люк.  Там вже дира цілий тиждень, сьогодні там колесо машини вїхало туди! Що робити? Де служби, які мали би це закрити?

  • Доброго дня, шановна Катерина!
   Для вирішення цього питання, зверніться в диспетчерську службу за одним з номерів (64-06-56 або 050-372-08-45).

  • Добрий день, чому на вулиці минайська відключають і світло і воду  ,а в деякий районах тільки світло, а вода є постійно?

 2. Скажіть будь ласка, чому на вул . Добрянського 12 поганий тиск води вже буде як місяць.  Дзвонили в аварійную кажуть то річка мутна , то ремонт десь.  Це просто вже не можливо, буває що ранком на п’ятий поверх не доходить вода.

  • Доброго дня, шановна Світлана!
   Питання з яким Ви звертаєтесь, знаходиться в компетенції диспетчерської служби (640-656 або 050-372-08-45).

 3. Добрий день! Коли буде відновлено водопостачання на вулиці Щедріна?

 4. Доброго дня. Коли буде відновлено водопостачання по вул Лавріщева? 5ти поверхова забудова

  • Доброго дня. Проводяться роботи на вулиці Тельмана. На жаль, довелось понизити до мінімуму тиск подачі води в районі. Як тільки виконають роботи – водопостачання відновлять.

 5. Добрий день. Що відбувається з напором води по вул. Сільвая, 5, протягом останніх двох років?  В осінньо-зимовий період, напор води на третьому поверсі не дозволяє користуватися гарячою водою, тому що такого тиску води не достатньо, щоб увімкнулася газова колонка. І доречі, ваші диспетчери не відповідають на телефонні дзвінки!

  • ваші диспетчери не відповідають на телефонні дзвінки!

   Диспетчер може не відповідати на дзвінки, лише в тих випадках, коли відповідає на дзвінок іншого споживача. Дзвоніть на мобільний номер, Вам обов’язково дадуть кваліфіковану відповідь.

 6. Доброго дня! Скажіть ,будь ласка,чому на вул.Яроцька дуже поганий напір води, вже тиждень.До диспетчера зверталася,кажуть дане питання не в їх компетенції….

  • Доброго дня!
   На жаль, більше ніж диспетчерська служба, я Вам сказати не зможу.

   • А куди звертатися?Порадьте!хто компетентний у таких справах?

    • Я би звернувся повторно в диспетчерську службу, щоб направили бригаду для перевірки. Якщо це не дасть результату, напишіть звернення на нашу електронну пошту (kanc.uz.voda@gmail.com).

 7. Доброго дня! На проспекті свободи 26/7 вже тиждень нема напору води та сьогодні вона пропадає. Будь ласка вирішить це питання 🙏

  • Шановна Вероніка, з нашої сторони вода подається в штатному режимі. Очевидно, справа у внутрішньобудинкових комунікаціях.

 8. Добрий день, чи є якісь перешкоди з боку Водоканала ( ремонт чи аварія) на подання води по вулиці Словяньській ?

 9. Добрий вечір, чому немає водопостачання, Заньковецької, 9, і коли буде відновлено? 
  Дякую.

 10. Сьогодні, 13,04,2022 р. вночі у нашому будинку по вул.Собранецька, 144 почали гудіти стояки у всіх підїздах будинку, – десь на водогоні від нашого будинку в сторону будинку 140 або далі почався витік води.
  Дзвонив диспетчеру на водоканал, але поки що витік води не знайшли, – труби гудять і надалі.

  • сьогодні, 14 квітня 2022 р., аварію на водогоні коло будинку на вул. Собранецька 144 так і не ліквідували, витікання води з трубопроводу продовжується вже другий день, – напевно, комусь це дуже потрібно…

   • сегодня, 15 апреля 2022 года, Водоканал так и не решил проблему с утечкой воды в городе Ужгород на улице Собранецкая, – в горисполкоме сказали, что до конца войны, возможно, все и решится дай Бог!

 11. Bolkonskij Andrej <aleks999k@gmail.com>

  20:56 (0 минут назад)

  кому: umr

  у меня так гудят трубы в квартире на улице Собранецкая 144, что даже не слышно сигнал “воздушная тревога”, – это нормально? ЗА ЧТО ВАМ ПЛАТИТЬ?

   
  третий день обращаюсь в Ужгородский Водоканал устранить эту проблему после ремонта трубопровода по адресу Собранецкая 142,
  но воз и поныне там…

  мне обратиться за помощью к Зеленскому или может быть к Путину?

  Кучмаш Саша,
  Ужгород, ул.Собранекая, 144

  095-2000226

   

 12. Доброго дня,у с.Оноківці по Вул.Проектній більше місяця перебої з водопостачанням,на сьогодні(01.07.2022р)жодної краплі води від ранку за умов аномальної спеки!

  • Доброго дня!
   Зверніться в диспетчерську службу. Телефон 050-372-08-45 або (0312)-64-34-64.

 13. Доброго вечора!

  Коли буде вирішена проблема з водопостачанням в районі “Юність”? Подача води із світлом взагалі не співпадають з листопада місяця! Хоча за Вашими словами коли є світло робота водопостачання в звичному режимі (то б то цілодобово). У вашій заяві про графік водопостачання написано ” просимо із порозумінням поставитись до ситуації та “тимчасових незручностей”. Наголошую ” тимчасових” .  Ось і питання: коли буде вирішена “тимчасова незручність”?

  Водопостачання є критичною інфраструктурою, і споживачі мають бути забезпечені в повному обсязі.

  Всі розуміють що можливі труднощі через перебої електроенергії, але Ваші “тимчасові незручності” вже переросли в постійну проблему.

  8-поверховий будинок, 3 під’їзда, 56 квартир. Так представте які можуть виникнути проблеми тільки з каналізацією коли немає подачі води. Вже не кажучи про якісь елементарні потреби у воді.

  Дайте будь ласка відповідь : коли будуть вирішені “тимчасові незручності” з водопостачанням в районі “Юність”?

   

   

  • Доброго ранку!
   Шановна Ольга, Вам вже дали відповідь у фейсбуці.
   Щодо питання “коли буде вирішена тимчасова незручність” – це, в першу чергу, питання електроживлення, оскільки постійна робота від дизельного генератора неможлива.

 14. Доброго дня,чому немає води на вул. Короленка від вчора?

 15. Добрий день.

  Уже понад місяць  на 4-му поверсі будинку (кв.12,13,14,15) на проспекті  Свободи, 44 в Ужгороді  дуже слабий напір води.

  Просимо направити бригаду для перевірки й усунення  недоліків.

   

  • Перш за все зверніться до свого ОСББ або ЖРЕР. Внутрішньобудинкові комунікації – це їхня область обслуговування. Якщо вони нічого не виявлять, тоді можна звернутись в диспетчерську службу нашого підприємства (тел. 050-372-08-45).

 16. Добрий день вже 3-й місяць на вулиці капушанська (біля беркута) повністю забита каналізація! Два повних місяця не можемо користуватися, все забито! Куди звертатись?

  • Добрий день!
   Зверніться в диспетчерську службу. Телефон – 050-372-08-45.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *