DSC09999(1920x550)

Інформація КП «Водоканал м. Ужгорода» про проведення відкритого обговорення щодо проекту тарифів на 2022 рік

Згідно Постанови НКРЕКП №866 від 30.06.2017 р. «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» з метою досягнення балансу інтересів споживачів, ліцензіатів і держави, забезпечення безперешкодного доступу споживачів, замовників, ліцензіатів, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, організацій, що представляють інтереси споживачів, громадських організацій, засобів масової інформації та інших заінтересованих осіб до інформації та їх обізнаності на засадах гласності, відкритості, добровільності та свободи висловлювань та на виконання п. 1.9 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення затвердженого Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10 березня 2016 року №302 підприємство інформує споживачів про надання до НКРЕКП документів планового розрахунку тарифів за встановленими формами на 2022 рік

Розрахунок планових витрат сформовано на основі базового періоду 2020 року та 1 кварталу 2021 року. Матеріальні витрати та послуги сторонніх організацій розраховані з урахуванням діючих цін та прогнозів індексу цін виробників промислової продукції. Податкові платежі розраховані згідно факту 1 кварталу 2021 року. Заробітна плату розрахована відповідно до Закону України «Про оплату праці» та Галузевої угоди між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Об’єднанням організацій роботодавців «Всеукраїнська конфедерація роботодавців житлово-комунальної галузі України» та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на 2017-2021 роки зміни та доповнення до 2024 року. Амортизаційні витрати закладені по факту 2020 р. Також згідно п. 11 зазначеного порядку підприємство урахувало обігові кошти у розмірі 2% від розрахункової собівартості послуг.

З метою запобігти поширення COVID-19 та щоб не наражати абонентів на небезпеку, недопущення її негативного впливу на здоров’я громадян, підприємство запрошує прийняти участь у проведенні відкритого обговорення (слухань), у режимі онлайн 21 травня 2021 року о 10:00.

Онлайн – слухання буде проведено за допомогою платформи Zoom, інформацію про підключення до якої можна буде отримати після подання заявки про участь. Підключення почнеться 21.05.2021 о 09:40.

Заявки для участі у відкритому обговоренні, питання та пропозиції щодо проекту тарифів приймаються до 20.05.2021 року включно.

Зауваження, пропозиції просимо подавати в наданій формі у форматі “.doc”, за адресою: вул. Митна, 1, м. Ужгород, 88000, або на електронну адресу e-mail: kanc.uz.voda@gmail.com., або на сайт підприємства – voda.uz.ua.

Форма заявки на участь у онлайн обговоренні (слуханні).

Структура планових середньозважених тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2022 рік КП «Водоканал м. Ужгорода».


Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *