Звіт по проведених 14 вересня роботах

Упродовж 14 вересня, працівники дільниці водопровідної та каналізаційної мереж провели роботи на аварійних ділянках. Серед них:

.

Працівники дільниці водопровідної мережі завершили роботи по вулицям Ракоці, 16 та Достоєвського, 14.

Працівники дільниці експлуатації водовідведення продовжують роботи по заміні аварійної ділянки водогону на вулиці Собранецькій а також виконали аварійні роботи по вулицях: вул. Ракоці, 16, вул. Тельмана, 13, вул. Нахімова, 12, вул. Польова, 18 (ОСББ), вул. Станційна, 19, вул. Залізнична, 4/22, вул. Грушевського, 70 (ОСББ), вул. Можайського, 7А, вул. Баб’яка, 1, вул. Капушанська, 153, вул. О. Хіри, 19, вул. Польова, 18, вул. Лінтура, 15.

Повний список адрес, де заплановане проведення ремонтних робіт протягом поточного дня, можна переглянути у відповідному пункті на головній сторінці сайту (звертаємо увагу, що цей список поповнюється новими поступленнями упродовж дня).

Нагадуємо, що у разі виявлення будь-яких несправностей мереж, що входять у сферу обслуговування нашого підприємства, для запобігання аварійних ситуацій, звертайтеся в диспетчерську службу КП «Водоканал м. Ужгород» за телефонами: (0312) 64-06-56 та 050-372-08-45. Або повідомляйте про них в спеціально для цього створених каналах у Telegram i Viber під назвою «Водоканал. Ужгород без аварій».


Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *