scale_1200

Можливі перебої водопостачання 12 жовтня, в зв’язку з плановими роботами (відновлено)

Повідомляємо, що 12 жовтня, в зв’язку з реконструкцією площі Шандора Петефі, будуть проводитися роботи по переключенню водопровідних мереж на нову лінію. Розпочати роботи планується з 10:00.

У випадку необхідності, на період виконання робіт буде понижено до мінімуму тиск подачі води з водозабору “Минай” і НФС №2. У випадку пониження тиску, перебої водопостачання відчуватимуться по всій лівобережній (в тому числі, у населених пунктах Коритнянської сільради) і, частково, правобережній (район вулиць, Собранецька (частково), Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, І. Франка, Довженка, набережна Незалежності) частинах міста.

Рекомендуємо забезпечити себе необхідним запасом води.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

Подачу води буде відновлено одразу ж по виконанні робіт. Приносимо вибачення за можливі незручності та дякуємо за порозуміння.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

11 коментарі до теми “Можливі перебої водопостачання 12 жовтня, в зв’язку з плановими роботами (відновлено)

  1. У випадку необхідності, на період виконання робіт буде понижено до мінімуму тиск подачі води з водозабору! Це ваші слова ! Але жодного слова про повну відповідальність водопостачання! Як ви вже дістали з цим всім!

    • Добрий день! Тиск подачі водопостачання буде приведено до нормального рівня одразу ж, як будуть виконані роботи на перехресті площі Петефі та вулиці Швабської.

  2. а коли будуть виконанні роботи на площі Петефі? ще в цьому році чи вже в наступному? дайте конкретну відповідь , коли буде вода ?

    • Тиск подачі води з водозабору “Минай” та НФС №2 вже відновлюють. Найближчим часом, він повинен відновитись до нормального рівня.

  3. Тиск подачі води з водозабору “Минай” та НФС №2 вже відновлюють. Найближчим часом, він повинен відновитись до нормального рівня.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *