изображение_viber_2021-11-05_10-50-58-402

Звіт по проведених 5 листопада роботах

Упродовж 5 листопада, працівники дільниці водопровідної та каналізаційної мереж провели роботи на аварійних ділянках. Серед них:

Працівники дільниці водопровідної мережі ліквідували аварійні ситуації і виконали профілактичні роботи на водопровідних мережах, що проходять на вулицях Гагаріна, Ужанська (в двох точках), проспекті Свободи і площі Театральній.

Працівники дільниці експлуатації водовідведення виконали аварійні та профілактичні роботи на вулицях Лодія, Перемоги (в двох точках), Загорська, Руська, Гвардійська, Нахімова, О.Хіри, Станційна і площі Богдана Хмельницького.

Повний список адрес, де заплановане проведення ремонтних робіт протягом поточного дня, можна переглянути у відповідному пункті на головній сторінці сайту (звертаємо увагу, що цей список поповнюється новими поступленнями упродовж дня).

Нагадуємо, що у разі виявлення будь-яких несправностей мереж, що входять у сферу обслуговування нашого підприємства, для запобігання аварійних ситуацій, звертайтеся в диспетчерську службу КП «Водоканал м. Ужгород» за телефонами: (0312) 64-06-56 та 050-372-08-45. Або повідомляйте про них в спеціально для цього створених каналах у Telegram i Viber під назвою «Водоканал. Ужгород без аварій».


Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *