изображение_viber_2021-11-18_11-30-15-278

Звіт по проведених 18 листопада роботах

Упродовж 18 листопада, працівники дільниці водопровідної та каналізаційної мереж провели роботи на аварійних ділянках. Серед них:

Працівники дільниці водопровідної мережі ліквідували аварійні ситуації і виконали профілактичні роботи на водопровідних мережах, що проходять на вулицях Шумна (ліквідовано аварійний витік на водогоні діаметром 200 мм, шляхом встановлення ремонтного хомута), Українська (в районі будинку №44) та Грушевського (біля будинку №3).

Працівники дільниці експлуатації водовідведення виконали аварійні та профілактичні роботи на вулицях Джамбула, Лучкая, Кошицька, О.Хіри, Коцюбинського, Собранецька, Панькевича і Електрозаводська..

Повний список адрес, де заплановане проведення ремонтних робіт протягом поточного дня, можна переглянути у відповідному пункті на головній сторінці сайту (звертаємо увагу, що цей список поповнюється новими поступленнями упродовж дня).

Нагадуємо, що у разі виявлення будь-яких несправностей мереж, що входять у сферу обслуговування нашого підприємства, для запобігання аварійних ситуацій, звертайтеся в диспетчерську службу КП «Водоканал м. Ужгород» за телефонами: (0312) 64-06-56 та 050-372-08-45. Або повідомляйте про них в спеціально для цього створених каналах у Telegram i Viber під назвою «Водоканал. Ужгород без аварій».


Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *