изображение_viber_2021-11-23_15-20-18-577

Звіт по проведених 23 листопада роботах

Упродовж 23 листопада, працівники дільниці водопровідної та каналізаційної мереж провели роботи на аварійних ділянках. Серед них:

Працівники дільниці водопровідної мережі ліквідували аварійні ситуації і виконали профілактичні роботи на водопровідних мережах, що проходять на вулиці Собранецька, в районі будинку №158б та на перехресті вулиць Далека і Зелена. Також, аварійний витік було ліквідовано на водогоні, що проходить на вулиці Висока, в районі будинку №8. Встановлено ремонтний хомут (фото).

Працівники дільниці експлуатації водовідведення виконали аварійні та профілактичні роботи на вулицях Декабристів, Жемайте, Можайського, М.Вовчка, Тячівська, Одеська, Минайська та Ужанська.

Повний список адрес, де заплановане проведення ремонтних робіт протягом поточного дня, можна переглянути у відповідному пункті на головній сторінці сайту (звертаємо увагу, що цей список поповнюється новими поступленнями упродовж дня).

Нагадуємо, що у разі виявлення будь-яких несправностей мереж, що входять у сферу обслуговування нашого підприємства, для запобігання аварійних ситуацій, звертайтеся в диспетчерську службу КП «Водоканал м. Ужгород» за телефонами: (0312) 64-06-56 та 050-372-08-45. Або повідомляйте про них в спеціально для цього створених каналах у Telegram i Viber під назвою «Водоканал. Ужгород без аварій».


Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *