изображение_viber_2021-11-24_09-45-32-677

Звіт по проведених 24 листопада роботах

Упродовж 24 листопада, працівники дільниці водопровідної та каналізаційної мереж провели роботи на аварійних ділянках. Серед них:

Працівники дільниці водопровідної мережі ліквідували аварійні ситуації і виконали профілактичні роботи на водопровідних мережах, що проходять на вулицях Лінтура (ремонт будинкового вводу будинку №20а), Краснодонців (усунуто витік на водогоні діаметром 150 мм, в районі будинку №20) і в районі перехрестя вулиць Тельмана та Олега Кошового (ліквідовано витік на водогоні діаметром 300 мм).

Працівники дільниці експлуатації водовідведення виконали аварійні та профілактичні роботи на вулицях Баб’яка і Перемоги.

Повний список адрес, де заплановане проведення ремонтних робіт протягом поточного дня, можна переглянути у відповідному пункті на головній сторінці сайту (звертаємо увагу, що цей список поповнюється новими поступленнями упродовж дня).

Нагадуємо, що у разі виявлення будь-яких несправностей мереж, що входять у сферу обслуговування нашого підприємства, для запобігання аварійних ситуацій, звертайтеся в диспетчерську службу КП «Водоканал м. Ужгород» за телефонами: (0312) 64-06-56 та 050-372-08-45. Або повідомляйте про них в спеціально для цього створених каналах у Telegram i Viber під назвою «Водоканал. Ужгород без аварій».


Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *