изображение_viber_2021-08-17_09-50-41-719

Звіт по проведених 24 січня роботах

Протягом 25 січня, працівники дільниці водопровідної та каналізаційної мереж провели роботи на аварійних ділянках. Серед них:

Працівники дільниці водопровідної мережі виконали аварійно-відновлювальні та/або профілактичні роботи на вулицях Підградська (виконано ремонт вводу) та на перехресті вулиць Щедріна і Рилеєва (ліквідовано аварійний витік на водопровідній трубі діаметром 100 мм).

Працівники дільниці експлуатації водовідведення виконали аварійні та/або профілактичні роботи на вулицях Жемайте, Л.Толстого, Шопена.

Повний список адрес, де заплановане проведення ремонтних робіт протягом поточного дня, можна переглянути у відповідному пункті на головній сторінці сайту (звертаємо увагу, що цей список поповнюється новими поступленнями упродовж дня).

Нагадуємо, що у разі виявлення будь-яких несправностей мереж, що входять у сферу обслуговування нашого підприємства, для запобігання аварійних ситуацій, звертайтеся в диспетчерську службу КП «Водоканал м. Ужгород» за телефонами: (0312) 64-06-56 та 050-372-08-45. Або повідомляйте про них в спеціально для цього створених каналах у Telegram i Viber під назвою «Водоканал. Ужгород без аварій».


Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *