вода відключення

Тимчасове призупинення подачі води з водозабору “Минай”, в зв’язку з аварійними роботами (вiдновлено)

Повідомляємо, що в зв’язку з аварійно-відновлювальними роботами на водогоні діаметром 500 мм, який проходить по вулиці Капушанська, на період виконання цих робіт, призупиняється подача води з водозабору “Минай”.

Тимчасова відсутність водопостачання відчуватиметься по всій лівобережній (в тому числі, в промисловій зоні та у населених пунктах Коритнянської сільради) і, частково, правобережній (район вулиць, Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, І.Франка, Довженка, набережна Незалежності) частинах міста.

Подачу води буде відновлено одаразу ж по виконанні робіт. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

5 коментарі до теми “Тимчасове призупинення подачі води з водозабору “Минай”, в зв’язку з аварійними роботами (вiдновлено)

 1. Доброго вечора… на площі петефі(льва толстого 8) затоплює подвальне приміщення і ми вже просимо 5й день це усунути. Зробіть з цим вже щось… кожну ніч ми маємо в ночні зміни сидіти і черпати воду, щоб подвал не затопило повністю

  0501591627

  • Доброго ранку, шановний Володимир
   Судячи з того, як Ви описали ситуацію, мова йде про пошкодження внутрішньобудинкових комунікацій. Їх ремонтом займається ЖРЕР або ОСББ.
   П.С.: Уточнив в диспетчерській службі. За Вашою адресою направлено бригаду.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *