Щодо інформації, розміщеної на деяких інтернет-ресурсах, про витік нібито питної води по вул. Кавказькій, КП “Водоканал м. Ужгород” повідомляє, що в результаті обстеження витоку питної води на даній ділянці не виявлено. Помічений споживачами витік був зумовлений погодними умовами, які призвели до засмічення загальносплавної каналізації в районі вулиці Кавказької. Наразі, силами КП “Водоканал м. Ужгород” засмічення каналізації на проблемній ділянці вже ліквідовано.
![vodokanal-0-0](http://voda.uz.ua/wp-content/uploads/2015/02/vodokanal-0-01.jpg)