вода відключення

Тимчасове призупинення водопостачання, в зв’язку з аварійними роботами (відновлено)

Повідомляємо, що працівники дільниці водопровідної мережі проводять аварійно-відновлювальні роботи на ділянці водогону діаметром 400 мм, який проходить в районі перехрестя вулиць Огарьова і Успенського. На жаль, для виконання робіт, на період їх проведення, доводиться понизити до мінімуму тиск подачі води з водозабору “Минай” та насосно-фільтрувальної станції №2.

В зв’язку з цим, упродовж проведення робіт буде відсутнє водопостачання по всій лівобережній (в тому числі, в промисловій зоні та у населених пунктах Коритнянської сільради) і, частково, правобережній (район вулиць, Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, І.Франка, Довженка, набережна Незалежності) частинах міста.

Подачу води буде відновлено одразу ж по виконанні робіт. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

3 коментарі до теми “Тимчасове призупинення водопостачання, в зв’язку з аварійними роботами (відновлено)

  1. Добрий день, підкажіть який термін виконання робіт? До якої години не буде води? Дякую

  2. Ви вже дістали з тими відключеннями, ні попереджень ні нічого.Тарифи захмарні ,а за що?Таке враження що ми в пустелі або Евіан з крану тече.Що ви робите з тими коштами???

  3. Добрий день

    У мене питання: а під- час проведення аварійно-відновлювальних робіт (в т.ч. які проводились раніше) чи роблять заміну засувок у колодязях, щоб в подальшому припиняти подачу води тільки локально, а не відключати пів-міста

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *