вода відключення

Тимчасове призупинення водопостачання в старій частині міста, в зв’язку з аварійними роботами (відновлено)

Повідомляємо, працівники дільниці водопровідної мережі будуть проводити аварійно-відновлювальні роботи на ділянці водопроводу на вулиці Митна. Розпочати роботи планується з 9:00.

Протягом виконання робіт, буде відсутнє водопостачання на ділянці міста від площі Корятовича, уздовж набережної до вулиць Івана Франка і Закарпатської та уздовж вулиці Собранецької до торговельного центру “Дастор”.

Подачу води буде відновлено одаразу ж по виконанні робіт. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

7 коментарі до теми “Тимчасове призупинення водопостачання в старій частині міста, в зв’язку з аварійними роботами (відновлено)

 1. Добрий день. Ви пишете, що води не буде в старій частині міста. А чому тоді на Добролюбова нема? Теж в зв’язку з цим ремонтом?

  • Так, вулиця Добролюбова входить у вказані межі.

 2. Було б круто, якби ви повідомляли про це з вечора, а не за 15 хв до відключення!!!

  • Повідомлення дається одразу ж після прийняття рішення про необхідність призупинення водопостачання.

 3. Дійсно, це ж продовження вчорашнього ремонту. Можна ж було звечора попередити, що сьогодні він продовжується. І води не буде. Це на цілий день?

 4. Добрий день!а коли планується включення?дякую наперед за відповідь

  • Добрий день.
   Включення планується одразу ж, як тільки виконають частину робіт, яка вимагає призупинки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *