вода відключення

Тимчасове призупинення водопостачання у центральній частині міста, в зв’язку з проведенням аварійних робіт (відновлено)

Повідомляємо, що працівники дільниці водопровідної мережі проводять аварійно-відновлювальні роботи на ділянці водогону, який пролягає по вулиці Новодоманинській. В зв’язку з цим, тимчасово, на період виконання робіт призупиняться подача води з насосно-фільтрувальної станції №1.

Тимчасова відсутність водопостачання відчуватиметься в районі площі Корятовича та вулиць Підградська, Волошина, Корзо, Шумна, Добрянського, Електрозаводська, Панькевича, Айвазовького, Насипна, Маресьєва, Нахімова, Сільвая, Тімірязева. У меншій мірі, можливе пониження тиску водопостачання в районі вулиць Мукачівська, Одеська, Руська та площі Петефі.

Подачу води буде відновлено одразу ж по завершенні робіт. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Коментар до теми “Тимчасове призупинення водопостачання у центральній частині міста, в зв’язку з проведенням аварійних робіт (відновлено)

  1. Коли очікуєте підключення?
    Де є найближчий до Другетів бювет?
    Дякую

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *