вода відключення

Тимчасове призупинення водопостачання частини міста, в зв’язку з аварійними роботами (відновлено)

Повідомляємо, що в зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на ділянці водогону по вулиці Кошицькій, тимчасово, на період виконання цих робіт, буде призупинено подачу води в частині міста. Розпочати роботи планується близько 10:00.

Тимчасова відсутність водопостачання відчуватиметься вздовж вулиці Собранецької, набережних Незалежності та Студентській і на всіх вулицях між Собранецькою та набережною (включаючи район площі Поштової і вулиць Довженка, Загорська, Закарпатська, Щедріна, Гвардійська, Митна, І.Франка тощо).

Подачу води буде відновлено одразу ж по виконанні робіт. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

2 коментарі до теми “Тимчасове призупинення водопостачання частини міста, в зв’язку з аварійними роботами (відновлено)

  1. Ви вже задовбали.не вистачає нервів.плануєш собі клінінг.і тут вирубають як зазвичай воду.слів немає!ви дограєтесь!люди поки мовчать,але це вже ні в які ворота.день є вода,день нема!!!!вода в Ужгороді сама дорога!не забувайте про це!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *