97924

Перегляд розрахунків через Інтернет

КП “Водоканал м. Ужгород” повідомляє, що з 10.09.2015 року розпочинає роботу зі своїми споживачами через Інтернет. Завдяки запровадженому сервісу, споживач, який має доступ до мережі Інтернет, у будь-який час буде мати змогу контролювати правильність нарахувань за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення.

Для користування цією послугою споживачу треба зареєструватися на сайті http://www.mega-billing.com/. Для переходу на нього натисніть на приведене посилання або на логотип сервісу, який розташований з правого боку (“Переглянути особовий через Інтернет“) на сторінці нашого сайта.

Для реєстрації Вам необхідно знати номер Вашого особового рахунку (який має вигляд 70ххххх) та суму останньої оплати, а також мати робочу електронну поштову скриньку, на яку прийде запит активації.

Зверніть увагу! Якщо Ви вже зареестровані на цьому сайті як споживач електроенергії, повторно реєструватися не потрібно. Достатньо зайти на свій існуючий особовий рахунок, використовуючи Ваш логін і пароль, та в особистому кабінеті додати ще один особовий рахунок, який надасть доступ до Вашого особового на воду.

Доступ до Вашого особового рахунку через Інтернет надає можливість вчасно отримувати інформацію про здійснені Вами платежі, зняті контролерами показники приладів обліку, надані Вам пільги та субсидії, зміни тарифів, динаміку Вашого споживання тощо.

Наразі, Ваша електронна абонентська книжка буде доступна тільки у режимі перегляду. Ви можете передивлятись інформацію в повному обсязі та роздруковувати виставлений рахунок. Можливість внесення показників Ваших приладів обліку тимчасово вилучена та буде активована після завершення переходу споживачів всього міста на оплату за виставленими рахунками.

Дякуємо сумлінним споживачам за співпрацю!


З повагою, КП “Водоканал м. Ужгород”

2 коментарі до теми “Перегляд розрахунків через Інтернет

  1. Доброго дня. Коли буде можливість оплачувати рахунки використовуючи електронні картки. Дякую за відповідь.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *