вода відключення

Щодо тимчасової відсутності водопостачання (відновлено)

Повідомляємо, що тимчасове призупинення водопостачання в частинi мiста пов’язано з аварійно-відновлювальними роботами на водогоні, що проходить по вулицi Комендаря (Джамбула). В зв’язку з цим, тимчасово, до завершення робіт призупинена подача водопостачання з водозабору “Минай”.

Тимчасова відсутність водопостачання відчуватиметься по всій лівобережній (в тому числі, у населених пунктах Коритнянської сільради) і, частково, правобережній (район вулиць, Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, І.Франка, Довженка, набережна Незалежності) частинах міста.

Подачу води буде відновлено одразу ж по завершенні робіт.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Коментар до теми “Щодо тимчасової відсутності водопостачання (відновлено)

  1. Скільки можно знущатися з містян з цими відключеннями половини міста …  зробіть вже нарешті заслонки чи то задвижки, чи як їх там, щоб перекривали вулицю, як що так вже вам треба, звісно, водогін у місті старий, ще радянський (багато), але ж можно було потихеньку за 30 років, нарешті, вирішити цю проблему.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *