97924

Зміна адреси сайту “Особистого кабінету” споживача

КП “Водоканал м. Ужгород” повідомляє, що з 28.09.2017 року змінена адреса сайта, через який споживачі підприємства мають змогу переглядати стан свого особового рахунку за допомогою мережі Інтернет, на https://www.ukrbilling.com/. Для вже зареєстрованих споживачів на сайті http://www.mega-billing.com процедуру перереєстрації проходити не потрібно.

Для незареєстрованих споживачів нагадуємо, що для користування цією послугою споживачу треба зареєструватися на сайті https://www.ukrbilling.com/. Для переходу на нього натисніть на приведене посилання або на логотип сервісу, який розташований з правого боку (“Переглянути особовий через Інтернет“) на сторінці нашого сайта.

Для реєстрації Вам необхідно знати номер Вашого особового рахунку (який має вигляд 70ххххх) та суму останньої оплати, а також мати робочу електронну поштову скриньку, на яку прийде запит активації.

Зверніть увагу! Якщо Ви вже зареестровані на цьому сайті як споживач електроенергії, повторно реєструватися не потрібно. Достатньо зайти на свій існуючий особовий рахунок, використовуючи Ваш логін і пароль, та в особистому кабінеті додати ще один особовий рахунок, який надасть доступ до Вашого особового на воду.

Доступ до Вашого особового рахунку через Інтернет надає можливість вчасно отримувати інформацію про здійснені Вами платежі, зняті контролерами показники приладів обліку, надані Вам пільги та субсидії, зміни тарифів, динаміку Вашого споживання тощо.


З повагою, КП “Водоканал м. Ужгород”

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *