DSC09999

Тимчасове призупинення НФС-ІІ та водозабору “Минай”, в зв’язку з аварійними роботами

Повідомляємо що, бригадою дільниці водопровідної мережі, проводитимуться аварійно-відновлювальні роботи на водогоні, розташованому на перехресті вулиць Гулака Артемовського та Бородіна. В зв’язку з цим, тимчасово, на період ліквідації аварії, близько 11:00, буде призупинено подачу водопостачання з НФС-ІІ та водозабору “Минай”.

Перебої водопостачання відчуватимуться по всій лівобережній частині міста (включаючи райони Промзони та “Радванки” і населені пункти Коритнянської сільської ради) та, частково, правобережній частині міста.

Орієнтовно, роботи, що вимагають призупинення водопостачання, планується виконати в термін з 11:00 по 15:00. Водопостачання буде відновлено одразу ж по завершенню робіт.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

45 коментарі до теми “Тимчасове призупинення НФС-ІІ та водозабору “Минай”, в зв’язку з аварійними роботами

 1. ваші ремонтні роботи-це жах. По проспекту Свободи уже третій раз за цей тиждень нема води в обідній період. Ви не можете свої ремонти виконувати оперативно і ефективно. Замініть ті труби, а не латайте… Грошей не вистачає? Подивіться за якими тарифами ми платимо

  • Доброго дня, шановна Джесіка.

   Ремонтні роботи виконуються оперативно, окрім особливо складних випадків, які, на щастя, виникають рідко.

   Заміна водопровідних мереж нашого міста вимагає значних фінансових вкладень. Вартість послуг водопостачання та водовідведення висока і без того щоб включати в неї затрати на заміну мереж. Тому, нажаль, переважно нам доводиться латати труби.

   Крім того, робота по заміні особливо аварійних ділянок водопровідних мереж також проводиться.

 2. Так, відсутність води вже просто дістала. Платимо за воду найдорожче в Україні, а води кожного дня-НЕМАЄ. Три дні на цьому тижні не було води, не кажучи нічого про інші тижні!!! То вранці о 7 годині, то вночі, то в обід.Скільки можна!

 3. Вы задолбали уже со своими бесконечными прорывами и ремонтами. Регулярно вода пропадает именно в обеденное время, когда она больше всего нужна. Мы за что вам такие тарифы платим? Нужно немедленно ставить вопрос что бы вас штрафовали за такие “фокусы” с водой. Раз отключаете воду, не по вине потребителей, вы обязаны пересматривать тарифы на конкретный период и снижать плату учитывая тот факт что люди вынуждены были сидеть без воды и терпеть вашу безалаберность и тупость.

  • Уважаемый Алексей, благодаря нашей “безалаберности и тупости” эти аварии оперативно устраняются и водоснабжение восстанавливается.

   Очень странно слышать обвинения в наш адрес по взаимоисключающим пунктам.

   В первом случае, жалобы на то, что аварии не устраняются и вода (а, соответственно, и деньги жителей города) растекается по городу.

   Во втором случае, жалобы на то, что ремонтные бригады эти аварии все-таки устраняют.

   Увы, в некоторых случаях, устранить аварию под давлением воды невозможно. Соответственно, мы вынуждены понижать давление в системе. Если Вы хоть раз ремонтировали водопровод у себя в квартире/доме, то должны понимать что даже в таком случае, проводить ремонт проблематично. А что говорить о случаях, когда речь идет о трубах диаметром 300-500 мм?

   • “….Увы, в некоторых случаях, устранить аварию под давлением воды невозможно. Соответственно, мы вынуждены понижать давление в системе.” – вы каждую ночь на можайского 9 устраняете аварии с 00.00-и где-то до 5-ти утра?? Потому что воды в это время каждую ночь нету. Платим вовремя, в чем тогда проблемма????На сколько мы знаем, такое как вода по графику в городе нету! Что за безпредел?

   • пр. Свободи 2. За 5 робочих днів 3 дні на обід не було води. І ви навіть не попереджуєте.  Минулого тижня у суботу перебої були.

    Я особисто не раз залишалася без води під часу прийому душу

     

   • Это так! Вы каждую ночь на можайского 9 устраняете аварии с 00.00-и где-то до 5-ти утра?? Потому что воды в это время каждую ночь нету. Платим вовремя, в чем тогда проблемма????На сколько мы знаем, такое как вода по графику в городе нету! Что за безпредел?

 4. У вас постійно, як не ремонтні роботи, так аварія! Кожного тиждня відключення води! Невже за такий період часу не можна все так відремонтувати, щоб хоча б місяць не було подібних сюрпризів?

  Коли включать воду на Закарпатській????????

  • Шановний Володимир, ось це “все” про яке Ви говорите, щоб не виникало постійних “сюрпризів”, здебільшого треба не відремонтувати, а замінити. Ви просто не уявляєте, яких це вимагає фінансових вкладень і скільки вимагатиме часу.

   А відповідь на Ваше питання вказана у самій статті.

 5. Пропоную ВСІМ хто незадоволений роботою водоканалу, написати на них скаргу в міську раду. Якщо просто огризатися в коментарях, ніхто не понесе відповідальності. Тому, йдемо в міськраду і грамотно пишемо скаргу. На чисельні ОФІЦІЙНІ звернення повинні відреагувати.

 6. Ви вже задовбали “шановний водоканал”! Мало того, що відключаєте постійно воду, так ще, коли ви її включаєте, запускаєте в систему воздух, аби швидше крутило щьотчик… ВИХОДИТЬ, ЩО МИ ПЛАТИМО ТАКІ ВЕЛИКІ ГРОШІ НЕ ЛИШЕ ЗА ВОДУ, А І ЗА ВОЗДУХ В ТРУБАХ….

  • Шановна Єлена, водопостачання ми вимушено призупиняемо не постійно, а тоді, коли без цього неможливо ліквідувати аварію. І повітря в систему ми, звичайно, не запускаємо. Але на сьогоднішній день у багатьох будинках мешканці встановили собі насоси, які й викачують значну частину води з системи.

  • Уважаемая Елена, в статье указано, что к этому времени ориентировочно планируется завершить работы.

 7. Карташов,твою бабушку!Желаю тебе иметь жену свою хоть раз в год и то на сухую ,как в моём кране.Шоб дети твои были грязными и вонючими,чтобы воду ты только видел,а пить не смог.Это только мизер , что могут пожелать тебе” левый “берег.А мы в свою очередь позаботимся , что бы такой “керивнык” больше не занимал на эту должность.

 8. Ну, конечно, виноваты ужгородцы, потому что много жалуются!!! А то, что “Водоканал” в тариф по воде закладывает более 30 % околовсяческих расходов, и потому вода такая дорогая , это все ерунда? Так хотя бы оправдывайте себя на 5% в работе, уважаемые водники!!!

 9. Станом на 15:00, роботи що вимагали пониження тиску в системі – було завершено. А НФС-ІІ та водозабір “Минай” – запущено.

  Але водопостачання, звичайно ж, відновилось не одразу ж у всіх, а поступово, по мірі відновлення тиску в системі.

   • ну, може у вас там наплановано.  Ужгородський сайт новин швиддше інформує, ніж ви. З сьогоднішньої події я зрозуміла шо роботою водоканалу обурені практично всі. Тож, громадяни міста Ужгород, давайте шось робити з цим.  Міняти керіників і відповідальних за роботи. Хтось писав про офіційну скаргу- ПІДТРИМУЮ!!!

     

   • З нашої точки зору Ви повинні виконувати свою роботу. В такому разі було б менше аварійних ситуацій. Ремонт і модернізація повинна виконуватися планово, а не аварійно.

    Зараз відсутнє водопостачання на вулиці Богомольця. Субота, з ранку до обіду!!! Мало того, вже тиждень чи два, кожного дня відсутнє водопостачання у години пікового споживкання.

    Включайтеся в роботу. Ви працюєте для людей, а не люди працюють для вас!!!!

    Ідею про штрафи водоканалу підтримую!!!!! Бо, якщо не заплатив починають мозг парити, а якщо немає води то постачальнику – НІЧОГО!!!!!!

   • ЛЕГОЦКОГО НЕТ ВОДЫ, НЕ ПРЕДУПРЕЖДАЛИ!  а дядя Петя что выше комент написал видать с Водоканала, такие сказки говорит о задолжностях, 3-4 месяца один алкаш с квартиры не оплачивал – так отрубили подачу в его квартиру, какая нах серьезная задолжность? она в твоей голове разве что, 3 раз за 4 дня на легоцкого нет воды

   • З моей точки зрения, это ненормально что аварийная ситуация получается у вас в одно время у всех уголков города, жаль вы правду не написали, напишите же ЧТО НА ЛЕГОЦКОГО 3-4 раз отключаете за неделю!!! Не дописываете уважаемые…

 10. Доброе утро,

  Почему на ул. Легоцкого опять нет воды?И на этой неделе это уже третий раз! Когда будет восстановлена подача воды? И когда прекратятся эти отключения?

  • Шановний Сергій, якщо Ви маєте на увазі нашого диспетчера, то дзвоніть будь-ласка за телефоном 64-06-56 або 64-38-55.

 11. Сьогодні вода була виключена не 19 а в 18 годині вечора ,перебої води вже пару днів то до обіда небуло і в ночі з 23 або 00 години воду виключають чому і де попередження про нічне відключення?

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *