DSC09558

Ремонтні роботи по вулиці Заньковецькій (виконано)

Повідомляємо, що бригадою дільниці водопровідної мережі, в дообідній час, проводитимуться аварійно-відновлювальні роботи по вулиці Заньковецькій, в районі будинків №21-25. В зв’язку з цим, протягом виконання робіт, можливі короткочасні перебої водопостачання в районі вулиць Заньковецької, Грушевського та 8 Березня, які обслуговуються станцією підвищення тиску, розташованій по вулиці Грушевського.

Натисніть сюди, щоб переглянути повний перелік вулиць та будинків, де можуть відчуватись короткочасні перебої водопостачання

Водопостачання, у випадку перебоїв, буде відновлено до звичайного режиму одразу ж після завершення робіт.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

2 коментарі до теми “Ремонтні роботи по вулиці Заньковецькій (виконано)

  • Доброго дня, шановна Лана!
   З нашої сторони, вода яку ми постачаємо – відповідає стандартам якості питної води. Ніякого присмаку мазуту, у ній, бути не може.
   Певне забруднення можливе у випадку, якщо водопроводом в квартирі/будинку тривалий час не користувались. В такому випадку, її слід пропустити до освітлення.
   У випадку, якщо проблеми з водою виникли нещодавно, рекомендуємо звернутись до нашої диспетчерської служби, за телефоном 64-06-56 або 64-38-55. Але попередньо варто поцікавитись у сусідів, чи відчувають вони аналогічні проблеми.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *