news_remont

Ремонтні роботи в районі стику вулиці Собранецької та площі Бабушкіна (виконано)

Повідомляємо, що бригадою дільниці водопровідної мережі, протягом дня проводитимуться аварійно-ремонтні роботи на стику вулиці Собранецької та площі Бабушкіна.

В зв’язку з цим, тимчасово, протягом виконання робіт, буде ускладнено автомобільний рух на вказаній ділянці автошляху.

Проїзд буде відновлено до звичайного режиму одразу ж по завершенні робіт.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгорода»

69 коментарі до теми “Ремонтні роботи в районі стику вулиці Собранецької та площі Бабушкіна (виконано)

 1. Нажаль, для виконання аварійно-ремонтних робiт, довелось понизити до мiнiмуму тиск подачi водопостачання з водозабору “Минай”.

  В зв’язку з цим, перебої водопостачання відчуватимуться по всій лівобережній частині міста. В тому числі, у прилеглих населених пунктах та населених пунктах, що відносяться до Коритнянської сільської ради. Також це відноситься до частини правобережної частини міста обмеженої вулицями Митною – Собранецькою – Єньківською (в тому числі районами вулиць, Загорської, Щедріна, І. Франка, Довженка, набережної Незалежності).

  Водопостачання буде вiдновлено одразу ж по завершеннi робiт.

  • Ок,а повідомити то не можна?!?! Типу,якшо ніхто не спитає то проканає і так?! Люди не підготовлені і без краплі води в хатах. Шо робити?!

   • Шановна Анна, про яке повідомлення заздалегідь може йти мова, якщо необхідність пониження тиску в системі виявляється лише в ході обстеження місця аварії та залежить від її масштабу.

    • Про елементарне! Побачили проблему,повідомили населеня-продовжили працювати! Чи то ми маємо думати про те,як вам працювати? Чи типу падає дощ то можна обійтися і без води в крані? На чому дітям приготувати їсти?чим вимити дитячі горщики? Чи оплачуючи вам понад 20грн за куб води я повинна паралельно придбавати бутилтовану воду по 25-30грн за 5л? Надавайте переності центри з водою,тоді питань стане в рази менше. А не повідомояти про вимкнення води лише в момент,коли населення задає питання! Діти в садочках з прогулянки не мають чим руки помити,це нормально? Чи бігти з роботи забирать дитину бо забруднилася? Чи ви будете компенсовувати? Я хочу відповідь на всі запитаня! А не вибірково! Бо чесне слово,всі підгузники і брудну одежу і горщики принесу не то шо під водоканал,а прямо в кабінети,і не вибірково,а в кожен.

  • О котрій годині буде конкретно відновлене водопостачання!? Та чому не було попередження про те, що йдуть роботи!

  • Нажаль, у випадках аварійних ситуацій, нечасто можна заздалегідь передабачити, чи виникне необхідність пониження тиску в системі. Як правило, це рішення приймається лише після обстеження місця аварії та виявлення її масштабу.

   • хватит ремонтировать!! из го.на пулю делать. Заменой надо заниматься, а не по карманам раскладывать.Вкладываться, чтобы потом не моргать и выкручиваться.

   • Все можна передбачити, якщо є бажання це робити, а так як робить Водоканал це є совок, який ніяк не може залишити, а ні Ужгород, а ні всю Україну уже скоро буде 26 років! Добре, що тільки піднімають тарифи в односторонньому порядку!

 2. коли хоть приблизно завершаться ті роботи? Половина населення міста мусить змінювати свій план на день завдяки вам! Слава Водоканалу!

  • Шановна Людмила, як тільки завершать ту частину робіт, що вимагає пониження тиску в системі – водопостачання відновлять.

   • Більшість подібних робіт обходяться без призупинення водопостачання і проходять непоміченими для переважної більшості населення.

    • Більшість,переважно,можливо,напевно…а можна без цього? Набридає щорпзу читати ці заготовки! Переривайте роботи,повертайте воду і повідомте чітко населення коли буде відключення для проведення ПЛАНОВИХ робіт.

     • Ліквідація аварійної ситуації – жодним боком не являється “плановими роботами”.
      Коли мова йде про планові роботи – про них повідомляється заздалегідь.

   • Так звісно))) а ще,вирішили,шо раз паде дощ,то і вмитися іісти зварить можна на дощовій воді,нашо попереджати,якшо наші люди можуть в магазі купити бутлі або кастрюльку під дощем набрати.. ))))😂😂😂

 3. Зупиняйте свої роботи, повертайте воду. А на завтра робіть оголошення про вимкнення постачання води і прауюйте. Люди хоть запас води наберуть, і знатимуть як провести час з користю. Я особисто тепер сижу з телефоном над краником в збираю краплі води з інтервалом у 20 хв

  • А вода тим часом нехай розливається по місту? Аварію необхідно усунути в найкоротший термін.

   • Можете замість дурацьких відмазок стояти всі з відерками і черпати воду яка буде розливатися) якщо мізки не працюють і не вміють правильно оформити роботи то пахать вами фізично,а не по клавіатурі.

 4. Чесне слово це все вже просто дістало!!! Кожного дня думати, а чи ненадумає водоканал відключити сьогодні воду? Кожний ремонт з відключенням води!!!

  • Шановна Людмила, це не так. Більшість ремонтів Ви просто не помічаєте, оскільки вони проводяться без призупинення водопостачання.

 5. Ви можете зв’язатися з працівниками на місці роботи і запитати які прогнози щодо відновлення водопостачання?

 6. Я, в шоке с того….Что, они будут держать без воды, два дня или больше….Просто, не пойму так жалко подать воду, на 15- 20 минут……??? И, вообще левий берег города, подача воды идет из Миная…..Какого хрена Минай воду отключен ??? Да, это полный капец….Может давай те отключен свет газ, воду на месяц, по вашим выходкам……Нет Эвропу им нужна……

  • Подай те воду фашисты……Ах да конечно слава Украины…..Да, пиздешь а не слава…..Ах да, я и так и знал что идиотов хватает, море…Как и городе так и в селах……

 7. До кінця робочого дня (можливо раніше) аварію повинні ліквідувати. Лише після цього буде відновлено водопостачання.

  • Вы, с ума сошли…..??? Нет, такими темпами люди сами, начнут рить ямы, качать воду из под земли……Я, это сделаю…..Но, это будет на вашей совисты..

 8. Через 1 год  робоча зустріч, на яку я не можу піти, бо на голові шампунь. Потім не присилайте квитанції про борг, я ж сьогодні лишуся без роботи і не матиму чим платити за вашу воду по ціні боржомі

 9. Треба зупинитися, ми цими писюльками нічого не змінимо. Людина , яка відповідає нам- просто людина і не вона ремонтує, чи скоює аварії.  Роботою водоканалу і працівників на місці аварії – я не задоволена. Впевнена, у них більше перекурів , ніж роботи. Ми вже майже 3 год без води.

  • Аварія (прорив) на одній з центральних водопровідних магістралей діаметром 500 мм. Нажаль, в один момент, ліквідувати аварію такого масштабу неможливо.

  • Шановна Людмила, як вже писали вище – обіцяють завершити роботи не пізніше ніж до кінця робочого дня (17:00) або, можливо, раніше.

 10. “Жесткие качели” с водой- это к повышению тарифов: знайте, мол, как тяжело без воды, а “Водоканалу” без наших денег, ваЩе, не жизнь.

 11. если бы они хотели то давно бы уже всё сделали…..Тянут кота за хвост…..Дела нету……я же говорил полно придурков есть в этой области….лишь бухать нужно от и всё……

  • Уважаемый Антон, Ваши слова совершенно безосновательны. Работу делают настолько быстро, насколько это возможно. К сожалению, от простого “хотения” работа быстрей не делается.

 12. Не знаю куди діваються гроші, але вже давно можна було зробити кільце і обхідні шляхи для водопостачання. В ще скажіть чи не ваша вода ллється у річку метрів за сто нижче Венеції.

 13. Люди як подуріли. Як можна передбачити аварійну ситуацію? Як можна клацнути пальцями, щоб воно відразу взяло і відремонтувалося за дві хвилини? Як діти малі, сіли і ногами по підлозі стукають – дайте води прямо зразу, перервіть роботи, хай все тече, мені треба. А мати якийсь запас на всякий випадок релігія не дозволяє? Десятилітрова каністра питної води в запасі і трохи технічної – це так важко, чи що? Все може статися, роботи проводяться, аварію усувають, а те, що ви не вмієте наперед думати хоч мінімально – так це не їх проблема, а ваша. Розкричалися, блін.

   

  • Шановний Слава, думати не вміють ваші управлінці, які протягом стількох років розкрадали державні кошти та призводили в занепад усі комунальні вузли.
   —-
   П.С.: Шановний Йоужі, ми розуміємо Ваше обурення особисто на нас, але звертаючись до інших відвідувачів сайту, притримуйтесь будь-ласка елементарних норм спілкування. Наступні хамські висловлювання будуть не виправлятись, а видалятись.

   Модератор

   • Впевнена , ви живете на правому березі. Я , особисто, навіть у день свого весілля мусила кидатися по готелям шоб прийняти душ, чи треба було з каністри облитися і на церемонію?)

 14. Вперше читаю коментарі на цьому сайті. І, бляха, люди, ви окрім себе ще про когось думаєте? Ну ок, виникла неприємна ситуація, вам відповідають у чому причина і чому треба почекати, навіщо ж перетворюватися на лайливих істот? Мені так само потрібна вода у душі, але я розумію принаймі, що якщо у моєму районі виникне аварійна ситуація, то найменше я б хотів, щоб її законсервували до наступного дня через те, що комусь важко 2 години почекати, пока все налагодять. А найсмішніше (і найтупіше), коли через тимчасову відсутність води у крані заводяться теми про зраду, фашистів, Європу і т.д. Втрачати глузд навіщо?

  • Чекаємо не 2 год,  я живу на проспекті- у нас така ситуація 2-3 рази на тиждень. Набрати воду з запасом у маленькій квартирі не так то і легко, плюс платяться шалені гроші за воду не для того щоб шпотатися об каністри з водою

 15. Швидше не вийшло, чи буде хоть у 17.00, чи у 22.00? Інформуйте людей. Замовляти вечері, чи йти на правий берег до людей купатися, чи шо робити?

 16. Станом на 16:05 – розпочалось відновлення водопостачання з водозабору “Минай”.

  Близько 16:30 – подача водопостачання повернулась до нормального режиму.

 17. Майже цілий день відсутня вода по вул. Шопена. Жодної інформації на сайті. Чому так?

  Чому не інформуєте? Яка причина?

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *